Sevgiliye Yazılacak Kapak Sözler

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Yazılacak Kapak Olacak Mesajlar

Etkileyici kapak sözleri. Sosyal paylaşım sitelerinde sevenlerin çeşitli sebepler ile birbirlerine kullandıkları dokunaklı manalı duygu yüklü kapak sözler. Sevenlerin kapak olacak aşk sözleri aşağıya çıkarılmıştır. İçinizden gelen özgün sevgiliye kapak sözlerinizi sizde konuya cevap olarak ekleyebilirsiniz. 2013 Facebook twitter plus ve diğer sosyal siteler için Sevgiliye Yazılacak Kapak Sözler.

Sevdiğin adama kalbini ver. Adamsa başka bir şey istemez zaten

Bizim kurduğumuz hayallerde ölüm yaşadığımız hayatta ölümün kendisi vardır

Kadın bilene nefes bilmeyene nefistir

Eskiden uğruna dünyaları yakardım şimdi bir kibrit bile çakmam

Hani susma sustukça sıra sana gelecek diyorlardı konu mutluluktu ve biz hep sustuk sıra bize gelsin diye

Sevgili ol hayatım ol her şeyim ol ama en önemlisi ara sıra sırtımı yaslayıp derin bir nefes alabileceğim ağaç gövdesi ol

Bir erkeğin uzun süredir çıktığı biri yoksa, aklından çıkmayan birisi var demektir

Maksat sevgili uğruna ölmek değil uğruna ölünecek bir sevgili bulmaktır

Yok artık sana ait bedenimde tek bir anı, sen bende koskoca bir hiç oldun kurduğun kelimeyle

Ne 0lur artık vurma beni uzaklaş, bundan böyle benim için hüzündür aşk

Kimsenin bilmediği intiharlarım var benim, yaşamdan kopmuşçasına kaçışlarım var insanlardan

Ölüme güler gülüme ölürüm gülüm

Bu kalp sevmekten yorulmaz