Sevgiliye Yazılacak Kısa Mesajlar

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 30 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Sevgiliye Yazılacak En Güzel Kısa Mesajlar

Sevgilinizle paylaşmanız için birbirinden güzel duygusal kısa mesajlar:

Birgün çeker gidersen sana bir çift sözüm var sana..Seni seviyorum.

Bilmiyorum. Tek bildiğim bir şey var, sensiz üşüyorum..

Ben yüreğimde aşk topladım senin için. Farkına varmadın. Çünkü sevgi senin dudakların idi.

Bugünde yarında kalbin kadar yanındayım, kendini her yalnız hissettiğinde elini yüreğine koy..Ben hep orada olacağım.

Eksikliğini hissetmiyorum..Eksildiğimi hissettiğim kadar.

Sen benim pınarımsın içtiğim ama kanamadığım, varlığına doyamadığım, yokluğuna Dayanamadığımsın.

Gönlünün mahremine sar beni.. Önce helalin eyle..Sonra gözlerin tutsun gözlerimi..

Ellerin ellerimde, Gözlerin gözlerimde, Aşkın hep içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim.

Hayat ikiye ayırdı bizi..Ve ben tamamen sende kaldım.

Her ne olursa olsun, dua'larımda ve yüreğimde yer verdiğim birtanemsin..

Ben, bir kalem, birde kağıt ile sana dünyaları yazan, saçma da olsa, sen olduğun için sadece sana yazan.

Saçlarına karlar yağdığında beni hatırla sevgilim..Bırak saçlarına düşen kar taneleri, bırak beyaza bürünsün dokunamadığım saçlarının telleri..

Sessizlikten harfler oydum sana. Sesi bil, beni sus, Kendini gör diye..

Beceremem hislerimi anlatmayı, hep sığınağım sen oldun, fırtınlarda limanım, konuşamadığım anlatamadığım duygularımdın, herzaman olduğu gibi yine sana muhtacım sevgilim.. Anla halimden yine sevginle sarhoşum.

Seni sevmeyi seviyorum Yürek yangınım, seni sevdireni seviyorum..