Sevgiliye Yazılacak Komik Mesajlar

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 3 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Sevgilinin Yazılacak Komik Mesajlar

Sevdiğinize sürekli anlamlı ve felsefi ağır manalı sözler yazmanız kendisini zamanla biraz sıkabilir. Bunun yerine sevdiğinize komik ve eğlenceli mesajlar gönderebilirsiniz. Sevgiliye yazılacak komik ve eğlenceli mesajlara örnek olarak şunları verebiliriz.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti. En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Rüyamı çalar saat bölmeseydi.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni (çok mu abartım)

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, Ama dalgalar alıp götürdü beni.

Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Uyan artık sevgilim.

Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Bu yüzden israf etmeye gerek yok.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. İyi ki yıldız değilsin yoksa gökyüzü yıldızsız kalırdı.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Ne düşündüğünü tahmin ediyorum.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde bedava oturabilirsin.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin kuyruğunu kesmeyi düşünüyorum.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama Amerika bana savaş açar diye korkuyorum.