Sevgiliye Yazılacak Özlem Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Elif tarafından 2 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Özlem Mesajları Sevgiliye Yazılacak Özlem Sözleri

Bu sayfada Sevgiliye Yazılacak En güzel Özlem dolu mesajları bir araya getirdik. İşte beğeneceğinizi umarak en ünlü şairlerimizden derlediğim sevgiliye hasret şiirleri..

Hatıralara küskün hayallerde yaşarmış meğer rüyalar..Geceler de hep yıldızları gizlemezmiş koynunda,
    Özlemlere tutsak olurmuş karanlığın kolları..Kolay değildir her bilmece, büyük soruları varmış yüreklere saplanan..seni çok özledim sevgilim..

Başıma aldım, sensiz.. Gönlüme aldım, başsız, Sensiz, yollarda pulsuz, Pullarda mektupsuz kaldım.
    Sana adlar aradım.. Ardında adsız kaldım.

Seni sevmek, bu kentin tozlu, soluk ışıkları ruhumu ısıtırken, aynı gecenin yıldızları altında seni deliler gibi özlemekti...Seni sevmek, direnmekti sevgili!..

Kimi seversen sev, biraz bana rastlayacaksın, ellerimden, kokumdan, bakışlarımdan. Kimi seversen sev, hep bir şeyler eksik kalacak; benden, senden, bizden.

Seni düşlerime aldım, Uykusuz kaldım. Seni uykularıma aldım, Düşsüz kaldım.

Seni bende, beni sende arayorlar.. Beni senden, seni benden tanıyorlar..Bir birim gibiyiz tümünün gözünde..Yarım'larımızı bütün sanıyorlar.

Kim kimi kimde bilirse bilsin..Ben seni bilmediğin bir yerde bekleyeceğim..Sencileyin, bencileyin geleceksin...

Küçük çocuklar yapıp geceleri kendimden, Seni öpsünler diye gönderiyorum sana..Bana, kucaklarında seni getiriyorlar..Ben de sonra o seni getiriyorum sana.

Seni, en çok seni özlüyorum..Ve öykünüyorum, Öykülüyorum seni..Seni yoruyorum,yorumluyorum.

Seni her gördüğümde, Her karşıma çıkışında sen, Her saklandığında,çocuksu..Karşımda..
    Senin her karşına durduğumda..Ben,Senin yanında, Seni düşünüyorum

Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir..Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen..O hayat her şeye bedeldir.

Birgün benden şikayet ettiğin ne varsa, özleyeceksin..

Kimi seversen sev, gittiğine değmeyecek.. yüreğimden, sevgimden, sözlerimden. Kimi seversen sev, göz yaşın dinmeyecek..acıdan, ayrılıktan, pişmanlıktan.

Uzaktan seviyorum seni. Kokunu alamadan, boynuna sarılamadan, yüzüne dokunamadan. Sadece seviyorum..

Yokluğun, Cehennemin öbür adıdır. Üşüyorum, kapama gözlerini...