Sevgiliye Yazılacak Özlü Sözler

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 15 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye Yazılacak Anlamlı Özlü Sözler

Sevgiliye duygularınızı içtenlikle anlamlı olarak anlatacak kısa özlü dokunaklı sözler yazmak ve klasik aşk sözlerinden çok derin manalar içeren duygulu mesajlar vermek istiyorsanız listemizi bir gözden geçirin. Sevgiliye en güzel ve anlamlı özlü söz ve mesajlarınızı konunun devamına ekleyebilirsiniz. Aşkınızı kısa ve anlamlı cümleler ile anlatan sevgiliye yazılacak özlü sözler.

Birlikte yaşayabileceğin biriyle değil, onsuz yaşayamayacağın biriyle ol. Gelip boşluk dolduranlardan değil, gittiğinde yeri dolmayanlardan olsun.

Bir dost yüzüne ihtiyaç duyduğunda başını kaldır ve gökyüzüne bak. Gündüzleri bulutların geceleri yıldızların arkasından gülümsüyor olacağım.

Benim için hayatta iki şey önemlidir, biri sen diğeri özgürlüğüm. Özgürlüğüm için canımı, senin için özgürlüğümü feda ederim.

Güller hep ellerinde açsın ama dikenleri batmasın. Sevda hep seni bulsun ama seni yaralamasın. Mutluluk hep yüreğine dolsun ama beni unutturmasın.

Bir gün yağmura yakalanırsan benden kaçtığın gibi yağmurdan da kaç. Çünkü bulutların arkasında kaybolan aşkı için ağlayan benim.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

Mevsimlerden sonbahardayım, senin yüzünden. Dünyadaki herkes için herhangi biri ama herhangi biri için dünyalara değersin.

Bana gelmenin yollarını bul gözlerim pusulan olsun her şeyin fazlası zarar gözlerinin de

Çok güzelsin nasıl anlatmalı bunu anlaşılır bir dille. Mesela gözlerinde bir şey var açıklayamıyorum onu.

Hep iyi ol lütfen bazen yaşamam için bunu bilmek bile yetiyor.