Sevgiliye Yazılacak Özür Mesajları

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Yavuz tarafından 9 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Sevgiliye yazılacak etkileyici özür söz ve mesajları

Sevgilinize özür mesajı yazmak zorunda kaldıysanız işiniz zor ve durum biraz kritik demektir. Önemli olan özür dileyecek duruma gelmemektir. Sevgilinize özür dilemek için mesaj yazmaktan fazlasını yapmalısınız. Ama mutlaka bir kaç yüz tane hazırlayıp sıkmadan uykun zamanlarda göndermelisiniz. Bu yüzden sevgiliye yazılacak çok fazla özür mesajına ihtiyacınız var demektir. Kısa mesaj olarak facebook ve diğer sosyal sitelerden göndere bileceğiniz sevgiliye özür söz ve mesajları.

Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim Özürlerimi kabul et lütfen

Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim

Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğine bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim sevgilim

Bu mesaj sana ne mi söylüyor dinle kırdım seni ama inan çok üzgünüm bugün için özür dilerim istediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte bu bir barış mesajı tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye

Sağa dönüyorum olmuyor sola dönüyorum olmuyor yok nafile uyku tutmuyor çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda tüm kalbimle özür diliyorum Seni seviyorum

Özür dilerim seni aramadığım için özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için özür dilerim seni orda beklettiğim için yaptığım her yanlış için özür dilerim

Sensiz hiçbir şeyin tadı yok. Tüm duygulara anlam katan yalnızca senin sevgin. Seni seviyorum. Lütfen beni affet

Bir daha asla ama asla seni üzmeyeceğim. Seni çok seviyorum anla. Lütfen beni affet.

Tartışmalar aslında hayatta verdiğimiz bir sınav. Aşkımızın sınavı. Bu sınavı kazanalım olmaz mı.

Seni incitmemin tek sebebi, seni her şeyden çok sevmem. Seni sevmesem böyle bir hata yapmazdım. Sevgimize affet beni hayatım.

Özür dilemek nedamet affetmek erdemdir... pişmanlığım her geçen an ruhuma derin bir elemdir... bir peki demen bana büyük bir keremdir...