Sitem Sözleri Face

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve webkolik tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Face Sitem Sözler , Face Sitem Yazılar , Face Sitem Durum Sözleri

Facebook ta profilinize paylaşacağınız değişik ve güzel en sitemli sözler.

Profil yazılarınızda sizde farklı sitem dolu yazılara yer vermek istiorsanız aşağıdaki sitem Profil Sözlerini çok beğeneceksiniz .Facebook sayfalanızda veya kullandığınız diğer sosyal ağlarda kullanabileceğiniz Facebook sitem sözleri sizlerle..

Seviyorsun seviyorum diyorsun umut veriyorsun peki neden ansızın çekip gidiyorsun? Sorarım sana neden böyle birşey yapıp bırakırsın.. Neden mi para mal mülk küsmüşüm hayat senin için ne önemi var can desen canımı veren birisiysem eğer sen neden böyle yaparsın yar? her neysen sevgime yanıyorum solmuş bir gülü sevsem yeşerirdi sevgimle seninkisi ise beni en derinden yaralayan hançer misali ateş oldu.
    Layık Oldugun Yer Senı Kabul Etmese Bıle, Gıydıgın Gelınlık Yerıne Kefen Olsa Bıle, Ardından Gozyası Dokenın Olmasa Bıle, Bekleme Artık Donmem Sana…

Lapa Lapa Kar yağarKen..qüNeşin sıcaqında KavruLmak qiBiydi Seni sevmeLerim..

Aşkımızın suya düşeceğini bilseydim, balık olurdum sevgilim.

Bakkalda 10 kuruş eksiğim çıktı cebimdeki sakızı uzattım, afalladı.Gün intikam günüdür bakkal amca !

Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. Erkekler bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor.

Bir gün mutlu olacağım diye çok korkuyorum, hayır bünye alışık değil hasta falan olurum.

Bazı insanlar ağaç gibidir, uzaktan bakınca boylu poslu. Yanına gelince bildiğin odun.

yORULdugun haLde , koSMAyA mecBUR oLDugum biR haYATı yaşıYORum şiMdi..!

kalbim acıyor anlayabilirmisin öfkem çoğalıyor gelir misin , sadece zarar veriyorum kendime hem de nasıL görmeLisin

telefondan siLdim..akLımdan siLdim..hayatimdan siLdim..Kahretsin !! birtek kaLbimden siLemedim !

Duman duman askin yanar icinde , Ateste sen külde sensin bir tanem . Senin sözlerinde buldum sevdayi , Goncada sen gülde sensin bir Tanem ..

KoRkuyoRum aSlında ..! ßıRakıRsan béni yanLızLığa .. Terkedersin yanlız yaşamaya .. iNan biRtanem dayanamamki ben Senın yokLuğuna..

Söyleyemezsin yok cesaretin .. BaKamaZ gözlerine gözlerin..

SöyLe buLdun mu aRadıqın aŞkı söyLe yokSa yanLızmıSın Sen yıne benım qibi boynu bükük gözü yaŞlı tek baŞınaa..

SéwMék koLaydıR ZoR oLan unutmaK .. öLMeK koLaydıR Zor oLandır yaŞamak .. ben Senı sewdm ve oLmek istedim..!!

Séwdim Séni ve geRçeKtii. SenınKi SahTeSiydi .. şimdi unutmak senı teK çaResi..!

CanıM SıkıLmıŞ BıkmıştıM Senİ SensıZ YaşamaktaN UsanmıştıM KusurA BakmA HatalıyıM AmA SendE AyrılmayA EminiM Çok MeraklıydıN.

tŞk edeRim çok mutLuydum SenınLeyken, BakaLım şimdi yokSun yaşayabılecekmıyım Sensızken..

SenSızLık bazen koysada.. qöSlerimdekı yaşlar durmaksızın aksada..ne yapayım alışacağım..alışmaya çalışacaqım..

DüŞünceLeRimiz Çok faRkLı.. Sen unutmak istiyoRsun ben diyorum yenıden başlamalı.. peKi neDen istıoRsn benı unutmayı ..

Sen BeNim iÇiN,HaVa KadaR laZım,eKmeK kaDar müBaRek,su giBi aZiZ bİr ŞeySin

Sesİmİ fArK EdeMeZsEn rÜzGaRlArIn,nEhİrLerİn,kUşLaRıN sEsiNdEn bİlKİ ÖlMüŞüM

sUsMaM sEnİ ÜrKüTmEsİn,iÇiMdE çAğLaR vAr bİlMeLiSiN..!

Aşkı ne biLiRsin sen, hayatında aşk mı qöRdün ki...ben ya$adım aşkı biLmeyenLe.. Ne yazık ki..!