Sitem Sözleri Kısa

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Lavinia tarafından 12 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. kısa sitem mesajları

Kırgın olduğunuz kişilere, arkadaşlarınıza, sevgilinize söyleyebileceğiniz sitem sözlerini konumuzun devamında okuyabilirsiniz..

"Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçana da gönlüm elvermez"

"Bir kere Dahi Olsa Anlamanı beklerdim içimdekileri Hep hayata Vurdum Sözlerimi hayat Anladı Ama Sen Anlamadın içimde Sana Olan Sevgimi!"

"Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın."

"Dostumuzu Sevdik Yılan Oldu Bize, Arkadaşımız Dedik Yan Baktı Sevgilimize, Bu Sözlerim gelsin Dost Bildiklerime, Yalanları Oynamışız Bu Alemde"

"Gönül penceresini açık bıraktım kimi camını kırdı kimi çerçevesini"

"Seven Ben Sevilen Sen Ağlayan Ben Ağlatan Yine Sen"

"Yaşamak için geldiğim bu dünyada sürünerek Aşkı öğrettin bana Teşekkür Ediyorum Sana"

"Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın yar"

"Hayatta hiçbirşey ağlamaya değmez. Değen zaten ağlatmaz. Ağlarken başını dik tut ki gözyaşların seni ağlatan kadar alçaltmasın"

"Aşk Yaşamak mı? Sevgi mi? Onlar nedir Hiç tatmadım hayatımda Hep yarınlara Bıraktı Aşkım beni Hep Yarınları Bekledim belki Döner Geri!"