Skype Giriş Yap

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve Yavuz tarafından 22 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Skype Giriş Yapmıyor Yapamıyorum Sorunu

Skype Nasıl Giriş Yapılır Resimli Anlatım​

Skype ile Live Messenger birleşmesinin ardından Skype kullanımı doğal olarak artış gösterdi. Bu da beraberinde bazı sorunları getirmiş oldu. Bazı işletim sistemlerinde yaşanan ek dosya kayıpları neticesinde skype giriş ve kullanım sorunları yaşanmaktadır. Bunun önüne geçebilmek için lisanslı ve güncel bir sistem edinmeye çalışın. Şimdi skype ye nasıl giriş yapılır resimli olarak anlatalım.

1- Öncelikle http://www.skype.com/tr/ adresinden hesap oluşturmamız gerekiyor. Açılan sayfada kırmızı ile işaretlenmiş butondan kayıt işlemlerini başlatıyoruz.
    2- Açılan sayfaya gerçek kişisel bilgilerimizi giriyoruz. Skype'de istersek telefon numaramızı kullanarak sms ve telefon özelliklerini de kullanabiliyoruz.
    3- Daha sonra skype ana sayfası yüklemeler kısmını tıklayarak açılan pencerede skype'yi sistemimize indiriyoruz.
    4- Başlat menüsü ve araç çubuğuna gelen skype butonu ile mesajlaşma sayfasını açıp, kullanıcı ismi ile şifremizi girerek sohbete başlıyoruz. Eklemek istediğimiz arkadaşlarımızı telefon numaraları ve kullanıcı isimleri ile arayıp listemize ekleyebiliyoruz.
    yawux@webokur.net​