Snsd'nin All My Life is For You Şarkısı Çalıntı mı?

Konusu 'Medya Takip' forumundadır ve melinda tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Girls' Generation All my life is for you-Aynur Aydın Better/Ayrılıklar mevsimi benzerliği

Geçenlerde bir arkadaşım Aynur Aydın isimli bir Türk şarkıcının Ayrılıklar mevsimi adlı bir şarkısını dinletti.Şarkıyı ilk dinlediğim andan itibaren çok tanıdık geldi.

Sonunda Snsd yani Girls' Generation adlı Koreli kız grubunun şarkısı olduğunu anladım.(Japonca single'ından All my life is for you şarkısı)Çok sevdiğim bir şarkıdır;) O andan itibaren araştırma başladım. :D
    Aynur Aydın'ın şarkısı 2011'de Snsd'nin şarkısı ise 2012 de yayınlandı.
    Aslında ortada bir çalıntı olayı olayı yok.Sadece şarkının müziğini yapan kişi sebastian thott şarkıyı Aynur Aydın'a satıyor.Aynur Aydın yayın hakkını almadığı için Sebastian'ın şarkıyı başka birine de satma hakkı doğuyor.Zaten Snsd'nin(Girls' Generation) şirketi SM Entertainment'ın dünyaca ünlü kişilerle çalıştığı düşünülürse çalıntı olaylarına girmesi mantık dışı.
    Aynur Aydın'ı da bu vesileyle keşfetmiş oldum :D Ayrılıklar mevsimi adlı şarkıcın ingilizcesini de 'Better' adıyla seslendirmiş.