Sunay Akın Sözleri Facebook Paylaş

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Lavinia tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. Sunay Akın Güzel Sözleri

Facebookta Sunay Akın Sözleri paylaş

Aşk sakızdan çıkan sözler kadar basit olmaya devam ettikçe, insanlarda onu çiğneyip tükürmeye devam edecekler.

Aşk; Bir Bakıma Sobaya Dokunmak Gibidir. Bir Defa Yanarsın, İzi Kalır. Sonra Bir Daha Dokunmazsın Sadece Yanına Yaklaşırsın.

Bazen unutmak gerekiyormuş, unutulma pahasına. Çünkü zaman değilmiş gideni geri getiren, aslında zamanmış var olanı götüren.

Belki aradığını bulamamış olabilirsin bende; ama unutma ki, bende bulduğunu bulamayacaksın hiçkimsede.

Biliyorum yarınlarım dünden farksız. Hayat mı bana küstü, ben mi ona küstüm hatırlamıyorum ama, şu aralar fena dargınız.

Artık Ne Sıradaki Parça Sen Ol, Nede Bana Gel; Bence Sen Biraz Dürüst Ol ve Önce Kendine Gel.

Büyüdüm artık... Anladım ki, masallardaki kadar masum değilmiş hiç kimse. Sevmek acıtıyor, gitmek alışkanlık olmuş ilişkilerde!

Ben yaşadıklarımın hiçbirini unutmam, evet yeri gelir susarım; “Ama bir gün öyle bir giderim ki, kaybedeceğim hiçbir şey olmaz!

Gelir gibi yapıp köşeden ‘U’ dönüşü yapıyor mutluluk. Bir türlü mutlu olamadık bizde, ama hala umutluyuz.

Özlemin tarifi yok, kim ne demişse sebebi çaresizlik. Yanımdayken bile sana doyamazken nasıl anlatılır ki sensizlik!