Terazi Burcu Nisan 2012 aylık burç yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

2012 Nisan ayında Terazi burçlarını neler bekliyor?

Terazi burcunda olanlar bu ay yani nisanda ortaklaşa maddi paylaşımlar ve harcamalarınız önemli olmaya başlıyor.
    2012 nisan ayında yoğun duygularınızla hayatınızın ne yöne doğru gittiğini sorgulayabilir ve değişikliklerden haz etmeyebilirsiniz.Olaylara karşı direnç göstermeyin.

4-8 Nisan tarihlerinde iş alanlarınızda yapılması gerekenlere ailenizden ve sizi önemseyen ve davranışlarınız üzerinde etkili bir insandan destek alacaksınız.
    Gücünüzü bir çok alanda etkili bir şekilde kullanmalısınız.

16 Nisan tarihinden sonra dış ortamlarınız, eğitim, seyahate dayalı işleriniz gündeme gelmeye başlayacak. Uzak ortamlardan alacağınız haberler, iş alanlarınızda bazı sorunlar yaşamanıza neden olabilir.

Teraziler Nisan ayına iş, hizmet ve sağlık konularınız ön planda olarak giriş yapacaksınız. Bu ay da çalışmalarınız yoğun olacak. Şayet yaşadığınız ilişkide, evliliğinizde ve ortaklığınızda bir takım sorun ve problemleriniz varsa, bu iki hafta boyunca bu problemlere çözüm bulmak üzere harekete geçebilirsiniz.

İlgi odağınız daha çok partneriniz olacak gerek işinizde, gerekse özel hayatınızda.
    Yine bu dönem içinde anlaşma ve kontratlar gündeminize gelebilir.
    Hukuksal konularda görüşmeler yapabilir, danışmanlık almak için bu uygun dönemden yararlanabilirsiniz.

26 Nisandan sonra da karşılaşacağınız bazı olaylar, iş ortamlarınızda sinirli olmanıza neden olabilir.
    Sağlığınıza dikkat etmeli ve olayları gereğinden fazla büyütmemelisiniz, özel hayatınızdaki ilişkilerinizde bir takım sorunlar ortaya çıkabilir.Şayet evliyseniz dikkatli adımlar atmaya çalışın..

alıntı

2. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Cevap: Terazi Burcu Nisan 2012 aylık burç yorumu

Terazi burcu olarak yorumları okudum teşekkürler beğendim