The Vampire Diaries Damon Salvatore Foto

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve Zakkum tarafından 30 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Kimileri kötü çocuk hareketlerini, kimileri bencilliğini, kimileri kahramanlığını, kimileri ise içindeki romantiği seviyor Damon'ın. Ama herkesin ortada buluştuğu bir nokta var : Damon ve komik hazır cevapları. Tonlarca bulabiliriz bunlardan, ama işte sadece bir kaç tanesi.

Damon : Asla sahip olamayacağım bir kadına aşığım.

Andie : Ah biliyordum, hep böylelerini seçiyorum zaten! Ee niye sahip olamıyor muşsun? Başka biriyle birlikte sanırım?

Damon : Evette sorun o değil. Sorun, ben ona aşığım ve bu beni çıldırtıyor. Kendimi kontrol edemiyorum.

Andie : Nasıl yani, onun etrafındayken kendine güvenmiyor musun?

Damon : Kimsenin etrafındayken kendime güvenmiyorum ki. Ben kötüyüm, Andie. Bir şeyler yaıpyorum. İnsanları öldürüyorum. (Etki altına alır) Korkma, iyisin.

Andie : Neden insanları öldürüyorsun?

Damon : Çünkü hoşuma gidiyor. Çünkü bu benim doğam, benliğim. Ama kendimi toplayıp onu korumam gerekiyor. O benim daha iyi bir adam olmamı istiyor, bu da ben "ben" olamam demek. Sorunumu anlıyor musun, Andie?

Andie: Belki artık sen busundur. Aşk böyledir Damon, bizi değiştirir.

The Vampire Diaries Damon Resmi, resimleri

The Vampire Diaries Damon Salvatore1.jpg The Vampire Diaries Damon Salvatore2.jpg The Vampire Diaries Damon Salvatore3.jpg The Vampire Diaries Damon Salvatore4.gif

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2014