Trabzonspor Slogan Sözleri

Konusu 'Kutlama Mesajları' forumundadır ve Merve tarafından 10 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Trabzonspor Sloganları

- Delikanlı adam kanatlı takım tutmaz…

- Bunca ölümden dönülmez bu kadar sevmeyince.

- 61>34’den, Matematik yalan söylemez.

- Selam dur İstanbul! Büyüklüğü hisset..

- Güçlüyüz, gururluyuz, çünkü biz; Trabzonspor’ luyuz

- Efsane değil destansı gerçek.

- Biz biziz, biz biriz, biz Trabzonspor’ luyuz.

- Her ağustosta yeniden alevlenen bir sevda.

- Fazlamız Trabzonspor’ lu oluşumuz...

- Alayına isyan, inadına Trabzonspor.

- Umutlarımızı toplayıp yükledik gemilere şampiyonluklara demir atmak amacındayız. Paylaşmayı esas bildik sevincimizi hüznümüzü bizi biz yapanları. Trabzonspor sevdasıyla dolu bir Kafkas Kaplanları.

- Trabzon aşkıyla düştük yolara, bir çare arıyoruz geçen yıllara…

- Hiçbir hasretlik yok ki bu kadar uzun sürsün, hiçbir sevda yok ki beni bu kadar sarsın.

- Trabzon’ un her köşesinde bir kaplan yatar. Biz muradımıza ancak şampiyon olmakla ereriz. Trabzonsporluyuz can veririz, nam alırız.

- Güneş doğudan yükselir, fırtına Karadeniz’ den doğar.

- Bir gün herkes Trabzonspor’lu olmasın, o ayrıcalık bizde kalsın!

- Seni sevmeyen ölsün, insan seni sevmeye görsün...

- Son şampiyonluğu 20 yıl geçe, yeni destanlara az bir zaman var.

- Şampiyon olmadan geçen onca senelere rağmen kalbimizde sadece sen, sen varsın Trabzon'um

- Gel dedin de gelmedik mi? Sev dedin de sevmedik mi? Yeter artık üzme bizi bitir bu büyük hasreti..

- 1967 de doğdu 6 kez şampiyon oldu, tam 20 yıl geçti hasretle dolu, yine de seviyoruz biz Trabzon'u..

- Trabzon'um sen başkasın kalbimin yıldızısın, şampiyon olmasan da sen başımın tacısın. Geçse de 20 sene, bitmese çekilen çile, bir ömür boyu sürse de taraftarın hep seninle..

- Denizin kenarında,yağmur altında yürürken sokakta gün batımında kafamı yastığa her koyuşumda aklımdaki tek şey sensin Trabzon..

- Ecelim geldiğinde son nefesimde bordo-Mavi kefen var vasiyetimde, çocukluktan bu yana her dönemimde aklımdaki tek şey "sendin" Trabzon..

- Bordoyla Mavidir benim hayatım Trabzon’ um benim biricik aşkım

- Burası AVNİ AKER hayvanat bahçesi değil, Aslan Kanarya Kartal giremez…

alıntı