Yaşayan barbie bebek Kotakoti

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve Elif tarafından 6 Mart 2012 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Barbie bebeğin yaşayan hali - Yaşayan barbi bebek

Barbie bebeklere benzeyen ve güzelliğiyle ün yapmış Kotakoti henüz 16 yaşında.Çin ve Japonyada birçok tv programına katılmış ve ciddi anlamda hayranı bulunuyor.İnsan Kotakoti resimlerine bakınca barbie bebeğin yaşayan hali demekten kendini alamıyor.Evet Kotakoti güzelliği kesinlikle photoshop değil tamamen Allah vergisi.

Kotakoti Blog sayfası

2. Cevap: Yaşayan barbie bebek Kotakoti

Bir an için bu gerçek mi dedim. :confused: Fakat iyi inceleyince gerçek olduğunu da göz ve dudak makyajını da gördüm... :D

Bu ünlüleri de anlamıyorum.Çocukları bir makyaja meraklı hatta adını yanlış hatırlamıyorsam Suri diye bir çocuk var..Bir makyaj görmeyin.Kendisine özel topuklu ayakkabı tasarlanıyor hatta dünyada moda ikonu olmuş.Yaşı sanırım en fazla 8... :eek:

3. Cevap: Yaşayan barbie bebek Kotakoti

evt suri cruise tom cruise ve katie holmesin kızları daha 6 yaşında ama hale bak

4. Cevap: Yaşayan barbie bebek Kotakoti

Hehh bu işte.:) Hanımefendinin bir moda bloğu var... :D:confused: Fakat gelişimciler hiç arkadaşı olmayan , iki tane dadısı olan, kar kış topuklu ayakkabıyla gezen,makyaj malzemeleriyle gereğinden fazla ilgilenen Suri'nin ailesine ateş püskürüyorlarmış...

5. Cevap: Yaşayan barbie bebek Kotakoti

Doğrudur yani o çocuğun psikolojisi nasıl olacak ileride yazık ...

6. Cevap: Yaşayan barbie bebek Kotakoti

maşallah :O

7. Cevap: Yaşayan barbie bebek Kotakoti

Suri hakkında dicek bişey yok ama kotakoti tam bir BARBİE yaaa