Yeni Hürrem Sultan başarılı olacak mı?

Konusu 'Medya Takip' forumundadır ve Elif tarafından 29 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Elif

Elif Yönetici Admin

Muhteşem Yüzyıl'da Yeni bölümlere Hürrem Sultan olmadan devam edileceği açıklandı. Güzel oyuncunun rolünü canlandıracak yeni isim belli oldu. Bakalım Yeni Sultan Vahide Gördüm rolünde başarılı olabilecek mi?

Meryem Uzerli'nin hastalığı ve dizeden ani ayrılışının ardından dizi ekibi başka bir Hürrem aramak için harekete geçti. Güzel oyuncunun rahatsızlığı nedeniyle Almanya'ya döndüğü ve boş kalan karakteri kimin canlandıracağı konusunda bir toplantı düzenleyen dizi ekibi kararını almakta gecikmedi. Senaryonun ilerleyen bölümlerinde yaşlı bir karakteri canlandırması beklenen Vahide Gördüm'ün rolünün hakkını verip veremeyeceği merak konusu oldu. Çünkü dizinin devamında Hürrem'in yaşlı halini oynayacak. Bakalım rol gereği yaşlanacak olan sanatçı Vahide Gördüm ne kadar başarılı olacak..İzleyici yeni Hürrem Sultan'a alışabilecek mi? Bütün bu soruların cevabını ilerleyen bölümlerde hep birlikte göreceğiz.

[IMGALT=http://img.webokur.net/upl/uploads/yeni-hurrem-20863.jpg] yeni hurrem [/IMGALT]