yeni yıl günaydın mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Nehir tarafından 3 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. yeni yıl günaydın mesajları

Kurduğu alarma karşı verdiği amansız mücadeleyi bugün de kaybeden değerli insan: GÜNAYDIN… 2015 yılın kutlu olsun

Bu sabah mavi bulutları avucuna, mutlulukları kalbine, sevgimi usulca kalbine bırakıyorum. Seni seviyorum günaydın sevgilim. nice yıllara

Sabahları uyanıp yüzüne çarptıgın herbir su damlası benden sana günaydın öpücüğü olsun aşkım.

KaranIık geceye yakışıyor sadece Yüreğiniz hep aydınIık oIsun günaydın. 2015 hoşgeldin

Sadece Bu Sabah Değil Her Sabah Koynumda resminle uyanıyorum hayata Bebeğim Seni böylede sevdim, Günaydın birtanem. nice yeni yıllara

Sabahın Bütün Güzel renkleri Odana dolsun, hayatın tatlı, Günün aydın olsun sevgilim…

Sen de olmasan benim günümü kim aydınlatırdı.! Gündüz güneşim gece ay’ım Günaydın..!

Yine Güneş Doğuyor Adınla Başlıyorum hayata, Güneş Gözlerin Gibi Yakıyor içimi Cennet Gözlüm Günaydın Olsun Sana..

Sensiz bir gece daha gözlerini kıskanan güneşin doğmasıyla bitti, bugünüde seninle geçirmenin ümidiyle günaydın aşkım. 2015 yılın kutlu olsun

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın.