Yılbaşında Ev Süsleme Fikirleri

Konusu 'Hobi ve İlgi alanları' forumundadır ve Burcu tarafından 30 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Yılbaşında Ev Süsleme Fikirleri

Yılbaşı Dekorasyon Önerileri
    Evde yılbaşı partisi yapacaklar için, evi süslemek isteyenlere yılbaşı ev süsleme fikirleri..Konuklarınıza güzel bir parti geçirtmek için evinizi değiştirecek,orda bulunan herkese yeni yılın atmosferini hissettirecek objeler kullanabilirsiniz.Bunun için neler kullanılabilir diye düşünmenize gerek yok. Çam ağaçları, aydınlatmalar, mumlar, ışıltılar, battaniyeler..Hepsi yeni yıl ev dekorasyonunun birer parçaları. Peki, tüm bunları yeni yıl dekorasyonumuzda nasıl kullanacağız? işte yılbaşı partisinde ev süslemesi için fikirler..

Yeniyıl ağaç dekorasyonu

2. Cevap: Yılbaşında Ev Süsleme Fikirleri

3. Cevap: Yılbaşında Ev Süsleme Fikirleri

Bir öneri de benden;renkli konfetileri (hatta evde kendiniz de küçük renkli kağıtları kesip hazırlayabilirsiniz) balonların içine doldurun.Üç dört balon yeterli.Sonra o balonları şişirin ve avizenize asın.Sonra yeni yıla girdiğiniz ilk saniyede patlatın.Harika bir görüntü ortaya çıkıyor.Pamukları elinizde sıkıştırıp küçük küçük toplar da yapıp balonların içine koyabilirsiniz. ;)

4. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Cevap: Yılbaşında Ev Süsleme Fikirleri

Berrak sen bu işi biliyorsun :) Fikirlerini böyle bizimle paylaşırsan seviniriz teşekkürler ;)

5. Cevap: Yılbaşında Ev Süsleme Fikirleri

:eek: :))) Evet biraz birşeyler biliyorum sanırım :p. Her konuda keyifle paylaşırım.

Hatta bu balon önerisini 2 gün önce çok sevdiğim bir ablama söz ettim.O zaman o balonları hazırla ve gel dedi. :cool: :))

6. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Cevap: Yılbaşında Ev Süsleme Fikirleri

Şimdiden iyi eğlenceler dilerim arkadaşım.
    Yeni yılın sana ve sevdiklerine sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve dilediğin herşeyi getirmesini temenni ederim..Mutlu Yıllar Berrak! :)

7. Cevap: Yılbaşında Ev Süsleme Fikirleri

Teşekkür ederim Webkolik iyi dileklerin için.Senin için de güzel bir yıl diliyorum. :)