Zain Malik dövmeleri

Konusu 'Resim Bölümü' forumundadır ve webkolik tarafından 20 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. webkolik

webkolik Süper moderatör Yönetici

Zayn'in dövmeleri her biri onun için bir anlam ifade ediyor.Zayn Malik dövmesinin anlamı "parmakları çapraz tut yani iyi şanslar iyi düşün demekmiş.

Zain Malik'in büyük babasının adının arapça harflerle yazılı olduğu bir dövmesi var.

Zayn'in yeni dövmesi kaburgasında. MCZed gibi bir şey olduğu söyleniyor.
    Dövmesinin anlamı İyi sonuclar için umut et demekmis.

Zain Malik dövmeleri

2. Cevap: Zain Malik dövmeleri

Zayn sana aşığım ama bazıları büyük babanın adını allah diy biliyorlarr

3. Cevap: Zain Malik dövmeleri

zayn sana hastayım.ayrıca grubuna da tabii ki.grupta başta sen,liam payn olmak üzere ikinize de bayılıyorum

4. Cevap: Zain Malik dövmeleri

sana kurban olurum zayn malik cunku seni cok seviyorum ayrıca tabiiki de gurubunada ve sana son sözüm perrieden ayrılır mısın

5. Cevap: Zain Malik dövmeleri

zeynnnnnn sana bayılıyorum

6. Cevap: Zain Malik dövmeleri

zayn malik sana aşığım grubun en yakışıklı sensin bence seni sewiyorummmmmmmmmmmm

7. Cevap: Zain Malik dövmeleri

design utilizes leave from my love Perrie

8. Cevap: Zain Malik dövmeleri

hastayım sana çok tatlısın

9. Cevap: Zain Malik dövmeleri

sana hastayımm çokkk tatlısın tipine kurban olurum ablam ben hergün sizi dinliyoruz sen BİTANEM AŞKIM SEVGİLİMSİN yaa
    son sözüm ne olur perrieden ayrıl sana çok aşığım rüyalarım giriyorsun I LOVE YOU

10. Cevap: Zain Malik dövmeleri

zayn malik sana ölüyorum senn için herşeyi yaparım ama bn 12 yaşındayımm sna aşığımm senddn tek idtediğim perrieden ayrılll lütfennnnnnnnn hiç yakızmıyosunuzz bu arada 12 13 yaşlarındaki hayranlarından neden korkuyosun

11. Cevap: Zain Malik dövmeleri

Zayn malik sana aşığım seni çooooooooooooooooooooooooooooooooooook sewiyorum perry'den ayrılırsanız sewinirim <3

12. Cevap: Zain Malik dövmeleri

zaynnnnnn sana aşığım sana bayılıyorum dövmelerin çok güzel dünyaya bir daha gelsem inan senden asla vazgeçmezdim inşallah türkiyeye ve ankaraya gelirsin seni görmeyi çok istiyorum

13. Cevap: Zain Malik dövmeleri

askımsın sen benim la

14. Cevap: Zain Malik dövmeleri

zayn seni çokkkk seviyorumm seni gerçekte göremiyom ama seni bugün rüyamda gördümm sen tatlısın yaa sen nası bişeysin :D

15. Cevap: Zain Malik dövmeleri

Sen Bİratnesinn <3 I Love Zayn MaLik ...... Çokk Seviyorumm senii yaa Türkiyeye bekLioruzz artık

16. Cevap: Zain Malik dövmeleri

hey zekiler burası Zayn malik in sitesi değil ve o da Liam Payne cnm ikincisi de eğer içlerinden birini bile sevmiyorsan diğerlerini sevmeye hakkınız yok

17. Cevap: Zayn Malik

zayn malik ,
    ben herkez gibi sana hayranım ama sana yalvaracak değilim.seni seviyorum tabi ki arkadaşların louis,niall, liam, ve harry yide seviyorum.lütfen bu mesajımı duy. seni ve one direction diğer üyelerini yanaklarında öpmek ve size sarılmak istiyorum. türkiyeye gelirseniz izmire uğramayı unutmayın hele hele bizim okula yani (talatpaşa o.o ) orda bir çok hayranınız var tabi siz benim bu söylediği aldırış etmessiniz.çünkü siz çok ünlüsünüz, herkez size hayran ama ben seni ve arkadaşlarını seviyorum işallah en kısa zamanda söylediklerimi anlarsın ve aldırış edersiniz.

18. Cevap: Zain Malik dövmeleri

Zeyn sen ve louİse bayiliyorum Çok tatlisiniz;Çok hoŞsunuz bu aklinizi ve gÜzellİĞİnİzİ bence İyİye kullanin

19. Cevap: Zain Malik dövmeleri

senin kurbanın olurum aşkımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

20. Cevap: Zain Malik dövmeleri

I love you zayn ölürüm sana aşkım