Zain Malik Sevgilisi Kim

Konusu 'Medya Takip' forumundadır ve Lavinia tarafından 11 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. Zain Malik 2012 Sevgilisi
    Zayn Malik Sevgilisi kim 2012

Zayn Malik'in uzun süredir Perrie Edwards ile birlikte olduğu söyleniyordu fakat kesin bir şey bilinmiyordu. Zayn Malik ve Perrie Edwards birlikte görüntülendi.
    Zayn Malik'in inkar ettiği ilişkiyi İngiliz Sun Gazetesi ortaya çıkardı. 20 Mayıs'ta Zayn Londra'dan ayrılırken Perrie ile çekilen fotoğraflar ile Zayn- Perrie ilişkisi doğrulandı.

Son düzenleme: 31 Ekim 2012

2. Cevap: Zain Malik Sevgilisi Kim

zayn bence perri den ayrıl bu arrada çok tatlısın

3. Cevap: Zain Malik Sevgilisi Kim

zayn malik çok yakışıklısın ama ben bbirşey diyemem çünkü seviyorsan eğer perriyi inşallah mutlu olursun ama seni çok amaçok seviyorum bunu böyle bil canım çok yakışıklısın perri sende çok güzelsin bu arada mutlu yıllar ikinize de.

4. zayn

Zayn seni bu dünyadaki her şeyden daha çok seviyorum sen benim için bir tanesin benim en büyük hayalim ingilizce öğrenip Zayn ile tanışmak onun telefonunu alıp her gün mesajlaşmak her gün her gece her saniye her saat Zayn i düşünüyorum Zayn in en çok mimiklerini saçlarını kaşlarını kipriklerini seviyorum ZAYN SENİN MÜSLÜMAN OLMANLA GURUR DUYUYORUM ben benim hayalimin gerçekleşmesi imkansız öteside olsa ben hep hayalimi gerçekleştirmek için uğraşacağım ZAYN BEN SENİN YERİNDE OLSAM PERRİE DEN AYRILIRDIM AMA ONA GERÇEKTEN VE SAMİMİ OLARAK AŞIKSAN AYRIMA ZAYN AAAŞŞŞKKKIIIMMM SENİ ÇOOOK SEVİYORUM SENİN MİMİKLERİNİ YERİM ONE DİRECTİON I TÜRKİYE YE BEKLİYORUZ AMA ANKARAYA