Zain Malik'in Dini

Konusu 'Hayat hikayeleri' forumundadır ve Yavuz tarafından 29 Haziran 2012 başlatılmıştır.

1. Zain Malik'in Dini

Malik kendini müslüman olarak lanse etmektedir ve bundan gurur duyduğunu bir çok röportajında belirtmiştir.Zain Malik'in babası pakistan asıllı olup dini islamdır. Annesi ise ingilizdir.Babasının dininden dolayı Zain Malik'in Dini islamdır ve zain müslümandır.

Fakat şunu belirtmeliyiz ki; müslümanlık herhangi bir takım tutar gibi veya bir rengi sever gibi sadece sözle gerçekleşen bir olgu değildir. Müslümanın kelime manası islama teslim olmuş demektir. İnsanların hayat tarzlarından neye teslim oldukları kolayca anlaşılabilir. Bir şahsın müslümanım demesi onun sadece fıkhi meselelerde bazı haklar kazanmasına sebep olmaktadır.

2. Cevap: Zain Malik'in Dini

zayn seni seviyorum en büyük fanlarından biriyim seni seviyorum her gece uyumadan önce pasterini öpüp uyuyorum sana aşığım bana telefon numaranı verirmisin zayn zayn zayn zayn zayn zayn en büyük zayn... seni seviyorum

I LOVE YOU ZAYN <3 SENİ SEVİYORUM... BEN YAREN

3. Cevap: Zain Malik'in Dini

o sana çok telefon numarasını verir sen rüyanda görürsün onu

4. Cevap: Zain Malik'in Dini

aynen katılıyorum telefon numarasını rüyanda görürsün ama bana telefon numarasını verdi ve daha çok mesajlaşıyoruz ona fazla ingilizce bilmediğimi söyledim ve mesajlaşmak istediğimi dedim tabi sesimizi birbirimize duyurduk bu yalan deil gerçek yabancı olduğu için telefon numarası çok değişik mesajlaşmayıda şu yüzden seçtim onun ingilizce yazdıklarını internetten araştırıyorum sözlükten ve ona göre onunla mesajlaşıyorum ve çok mutluyum huylarımız ve bazı yönlerimiz çok aynı örneğin duygusallık veya baharatlı şeyler ve fazlası :DD

5. bende inandım sen zaynle görüştün yalancı

6. :oops:ZAYN AŞKIM BANA TELEFON:oops:NUMARANI:oops: VER EN BÜYÜK HAYRANIN BENİM:oops:

7. I love you Zain because He is very Handsome but Zain is Not know I But I LOVE ZAİN işte Zain ne mesaj öyle değil böyle olur:) I::oops: ZAİN::cool:;)