• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 817 Görüntülenme

2013 AÖF Final Sınavı Soru ve Cevapları

1-2 Haziran  AÖF Final Sınavı Soruları ve Cevapları Ne Zaman Açıklanacak? 1-2 Haziran 2013 tarihinde yapılacak olan 2013 AÖF Final Sınav Soru ve Cevapların açıklanacağı tarih sayfa ve diğer ayrıntılar, Anadolu Üniversitesi ile aynı zamanda forum sitemizde duyurulacaktır. En geç 4 veya 5 Haziran 2013’de açıklanması beklenen  Soru ve cevapların, AÖF dışında  herhangi bir platformda yayınlanması yasaktır. Bu nedenle Soru ve cevaplar sayfasına ulaşmak için ilgili yönergeleri ve ilişkili sayfa linklerinin bağlantısını veriyoruz..

2013 AÖF Final Sınavının Soru ve Cevapların açıklanacağı sayfa için TIKLAYIN..

Açıköğretim Fakültesi 2013  Final  Soru Ve Cevaplarına ulaşma yönergesi:

2001 yılından beri sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numaraları ile oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: için tıklayınız ) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.Eğer Açıköğretim sistemi ile öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.Örgün program öğrencileri de portalda “Öğrenci Numarası” ile oturum açabileceklerdir.Eğer öğrenci değilseniz, yukarıdaki kutucuğa “konuk” yazarak e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz. Ancak bu durumda, çoğu hizmetimizden sınırlı olarak yararlanabilirsiniz.

Öğretim Üyeleri, kendilerine ait kullanıcı adı ve şifreleri ile sistemde oturum açabilirler.Soruların açıklanacağı sayfa için tıklayınız .
Internet Explorer’da güvenlik ve gizlilik ayarları varsayılan düzeyden daha yukarda olmamalıdır.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar