• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 753 Görüntülenme

2013 Kurban Bayramı Mesajları

Hayırlı bir dua, sıcak bir mesaj, bir kucak dolusu sevgi mesafeleri kapatır, gönülleri birleştirir, bir sıcak gülümseme, bir küçük hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize…Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.Kurban Bayramı Mesajları 2013

• Damağımızı, ruhumuzu ve çevremizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban Bayramı geçirmenizi dileriz.
•  Bugün günlerden Kurban Bayramı,  kurbanlar kesilecek sevap niyeti ile etler dağıtalacak herkese. Gönüller bir olacak yüreklere kilitlenecek. Göklerden rahmet bereketiyle yağmurlar yeryüzüne boşaltacak. Bugün hepimizin kalbi şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı mübarek  olsun.
•  Her baharda çiçeklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, Kurban bayramının da size ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesi dileklerimle..Sevgilerin birleşip, kardeşliğin doğduğu,bazen durgun, bazen yorgun, ama yine de mutlu, yine de umutlu ve sevgi dolu nice bayramlara. Kurban bayramınız mübarek olsun…
•  Acımızı, hüznümüzü, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizin simgelerinden biri olan mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, esenlikler dilerim.  Kardeşliğimizi ve dostluğumuzu en sıcak biçimde hissedeceğimiz nice güzel bayramlara…Büyüklerimin ellerinden küçüklerimin de gözlerinden öpüyorum…

• Tüm arkadaşların Kurban Bayramını en samimi dileklerimle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar temenni ederim. Her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim.

• Dinimizde bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Kestiğiniz kurbanlar ve dualarınız kabul olsun inşallah, sevdikleriniz hep sizinle olsun. Mübarek Kurban Bayramınız kutlu olsun.

• Allahın rahmeti hep üzerinize olsun. Bize gelen her iyilik Allah’tandır, tüm kötülükler nefsindendir. Mekanımız cennet, yuvamız huzurlu, kalbimiz Allah ile dolu bayramınız mübarek olsun.

• Birlik, beraberlik, güzellikler dolu, her zaman bir öncekinden daha hayırlı ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.

• Nimetlerin en iyisi çalışarak kazanılandır, arkadaşların en iyisi de Allahı hatırlatandır. Bu vesileyle Kurban Bayramınızı tebrik ederiz.

* Vesile olalım kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz yarınki uğraşa. Tat alalım, varalım yüce Allah”a. Erişelim birlikte nice bayramlara. Mübarek kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

* Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!

* Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Bu hayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin…

* Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Mutlu Bayramlar…

Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramını doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar! Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın!
Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allah’tandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet, yuvan huzurlu, kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar