• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 690 Görüntülenme

2014 Burç Yorumları

Koç Burcu (21 Mart/20 Nisan)

Bu yıl daha çok kazanmak adına arayışlarda bulunabilirsiniz. Aileniz ve yuvanızla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Belki aileye yeni biri katılabilir veya aile bireylerinden birinin özellikle eğitim için yer değiştirmesi gündeme gelebilir. Bu yıl finans ve iş dünyasında sizi destekleyen insanlar bulacaksınız.

Boğa Burcu (21 Nisan/21 Mayıs)

Bu yıl sıkıntıların azaldığı bir yıl olacak. Eğitim hayatı devam eden ya da sınava hazırlananlar için başarı var. Sosyal ilişkiler ve yeni çevreler hayatınızı renklendirecek. Paranızı ilerde memnun olacağınız bir yatırımda değerlendirebilirsiniz. Bu ev ya da arsa alımı da olabilir. Temmuz gibi uzun yollar görünüyor.

İkizler Burcu (22 Mayıs/21 Haziran)

Kariyeriniz nedeniyle kendinizde bir değişim yapmak isteyebilirsiniz. Genel durumunuzla ilgili şartlar değişebilir. Amaçlarınızı gerçekleştirmek için, girişimde bulunabilirsiniz. Yakın çevrenizde değişiklikler yaşayabilirsiniz. Özellikle çocuklarınızın başarılı eğitim hayatı sizi mutlu edecek.

Yengeç Burcu (22 Haziran/22 Temmuz)

Bu yıl çok güzel haberler ve kararlar alabilir, işle ve gelecekle ilgili konularda hayat size güzel süprizler yapabilir. Bu yıl akademik kariyer eğitim gibi fırsatları değerlendireceğiniz ve akademik olarak yükseleceğiniz bir yıl olacak. Ancak yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz/23 Ağustos)

Bu yıl alacağınız teklifleri iyi değerlendirmeniz, kendinizi veya karşınızdaki kimseyi yanıltmadan samimi olarak tartmanız ve cevap vermeniz gerekiyor. Bazı konularda ciddi sözler verebilir ve yeni projelere imza atabilirsiniz. Kasım sonrası kalbi boş olanlar bir arkadaş aracılığı ile aradığı eşi bulabilir.

Başak Burcu (24 Ağustos/22 Eylül)

Başak Burçları 2014\’de hiç kazanmadıkları kadar para kazanacak. Ortaklıklar yolu ile daha fazla para kazanabilirsiniz. Özellikle maddi konularda sürprizler yeni olanaklar ortaya çıkabilir. Bu yıl başaklar için bereketli ve huzurlu geçecek. Özellikle çocuk sahibi başak burçlarının bu yıl çocuklarından yana yüzleri gülecek.

Terazi Burcu (23 Eylül/22 Ekim)

Ailenizi ihmal etmek istememenize rağmen, dikkatinizi kariyerinize vereceksiniz. Kazançlarınızı ve başarınızı pekiştirecek fırsatlar ayağınıza gelecek. Üst düzeyde çalışmak istiyorsanız; yakın çevrenizin de desteğini üzerinizde hissedeceksiniz. Bazı fırsatlar karşınıza çıkacak ve işinizle ilgili uygun ortamlar oluşacak.

Akrep Burcu (23 Ekim/22 Kasım)

Sevgili Akrep 2014 yılında evlilik ve ortaklık alanında bir değişim yaşayabilirsin. İşsiz olan akrepler başarılı olacakları bir iş bulabilir veya çocuklarının işe başlamalarıyla sevinebilirler. Bu yıl oturduğunuz evi değiştirme isteğinde bulunabilir ve bu isteğinizi hayata geçirebilirsiniz. Bazılarınız bu yıl yeni bir evcil hayvan edinebilir.

Yay Burcu (23 Kasım/21 Aralık)

2014 yay burçları için değişimin yılı olacak bu değişim hayatınızın her alanında gerçekleşecek. Bazılarınız eğitim için yurt dışına çıkabilir. Hiç hesapta yokken hayatınızın aşkını bulabilir ve birden bire evlilik kararı alabilirsiniz. Evli yaylar ise bu yıl gelecek bir bebekle sevinebilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık/20 Ocak)

Yılın ilk yarısı toplumsal statünüz, işiniz, kariyeriniz gibi alanlarda zorluklar yaşayabilirsiniz. İşiniz, kariyeriniz, toplum ve aile içinde sözü geçen kişilerle ilgili yaşanabilecek gerginlikler yüzünden huzurunuz kaçabilir. Yılın ikinci yarısında ise sosyal hayatınızdaki olumlu gelişmeler yaşamınızın da hareketlenmesini sağlayacak.

Kova Burcu (21 Ocak/18 Şubat)

Bu yıl pek çok kova burcu içi iş alanında başarılı bir yıl olacak. Mart ayı gibi borçlarınızı kolaylıkla ödeyebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak yılın ikinci yarısı paranıza sahip çıkın. Sınırlarınızı aşmayacak şekilde harcamalar yapın ve kendinize belirli bir limit koyarak hareket etmeye özen gösterin.

Balık Burcu (19 Şubat/20 Mart)

Yeni yıl siz balıklar için bolluk ve bereket yılı olacak. Uzun zamandır yapmayı planladığınız ama bir türlü hayata geçiremediğiniz planlarınızı bu yıl uygulamaya koyacaksınız. Sosyal hayatınızda oluşacak canlılık yeni insanlarla tanışmanıza sebep olacak . Bu yıl tüm isteklerinizin yerine geldiği bir yıl sizi bekliyor.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar