• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1083 Görüntülenme

2014 Milli Piyango Sorgulama 31 Aralık

Her yıl yılbaşı gecesi birçok insanı Milli Piyango heyecanı sarıyor. Milli Piyango biletleri alınıyor ve büyük ikramiyenin hangi şanslı numaralara çıkacağı heyecanla bekleniyor. Bu yıl da birçok insan aynı heyecanla yılbaşı biletlerini aldılar. Milli Piyango çekilişi 2013 yılının son gecesi  olan 31 Aralık Salı akşamı Ankara\’da yapılacak.

Tam biletin 50, yarım biletin 25, çeyrek biletin ise 12.5 TL\’den satıldığı çekilişin bu yılki ödülü 50 milyon TL olarak belirlendi. Herkesi ekran ve internet başına kilitleyecek olan çekilişin sonuçlarını Milli Piyangonun resmi sitesinden takip edebilirsiniz.

2014 Milli Piyango sonuçlarını öğrenmek için tıklayın

 

Her yıl 31 Aralık günü yılbaşı özel çekilişi yapılır. Yönetim Kurulu, çekiliş tarihleri ile özel çekiliş tarihlerini belirlemeye, değiştirmeye veya kaldırmaya yetkilidir. İkramiyelerin ödenmesine esas olarak İdare ve satış merkezleri yetkilidir.

Başbayiler ile sanal ortam bayileri İdare ile imzaladıkları sözleşmede belirtilen tutara kadar diğer bayiler ise son üç rakama ( son üç rakam dahil ) kadar isabet eden ikramiyeleri ödemek zorundadır.

Bayiler, son dört veya beş rakamına göre isabetli biletlerin de, ikramiyelerini ödeyebilirler.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar