• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1087 Görüntülenme

2014 yılının moda saç modelleri

Bu yılın saç modelleri… Düz, dalgalı, örgülü ve dağınık… Davetlerde, akşam gezmelerinde ya da günlük hayatınızda kullandığınız bu saç modelleri ile kendinizi daha güzel hissedeceksiniz.İşte 2014 moda saç modelleri:
At kuyruğu: En basit ve çok kullanılan saç modelleri arasında 2014 yılında yerini alıyor. Dilerseniz enseden toplayarak gündüz kullanın, dilerseniz de sıkıca ve özenle arkaya tarayarak gece bir yemeğe katılın.

Doğal görünümlü kabarık saçlar: Banyodan sonra uygulayacağınız krem veya köpükle kabarttığınız doğal görünümlü saçlar bu yıl çok moda. Hatta çok da vaktinizi almadan bu modayı yakalamış olacaksınız.

İri dalgalı saçlar: Dilerseniz bigudi ile isterseniz de kalın maşa ile saçlarınıza dalgalı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Dalgaların iri ve hafif dağınık olması size ayrıca romantik bir hava katacaktır.

Örgülü saçlar: Yapılışı oldukça kolay bu saç modellerini sokak modasından özel davetlere kadar her yerde kullanabilirsiniz.

Islak görünümlü saçlar: Boyu ve türü fark etmeksizin her saça kolayca uygulanabiliyor. Ünlülerin de tercih ettiği bu model, hanımlara ayrı bir güzellik kazandırıyor.

Aksesuar kullanılan saçlar: Geçen yıl olduğu gibi bu sezon da saç aksesuarları bayağı moda. Özellikle de çiçekli olan saç bantlarını kullanarak yaz mevsiminde oldukça sevimli bir görünüm elde edebilirsiniz.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar