• 1 sene önce
  • 0 Yorum
  • 488 Görüntülenme

2016 Subaru Forester Fiyatı ve Özellikleri

2016 Subaru Forester Fiyatı ve Özellikleri

2016 Subaru Forester

Subaru, arazi aracı ve stationwagon özelliklerini harmanladığı Forester modelinin makyajlanan versiyonu ile Türkiye pazarındaki yerini aldı. Başlangıç fiyatı 130 bin lira olarak belirlenen araç yeni LED farlara, yeni ön tampona, LED’li 3 boyutlu arka stop lambalarına ve yeni jantlara kavuşmuş.
Forester’ın iç mekânında ise yenilenen direksiyon simidi, parlak siyah iç kaplamalar, dolgu malzemesi güçlendirilmiş koltuklar ve yeni gösterge paneli dikkat çekiyor. Simetrik sürekli dört çeker (AWD) teknolojisine sahip araç, Subaru’nun 2 litrelik yeni boxer dizel motoru ile 148 HP güce sahip.

2016 Subaru Forester Fiyatı ve Özellikleri

Forester’ın iç mekânında ise yenilenen direksiyon simidi, parlak siyah iç kaplamalar, dolgu malzemesi güçlendirilmiş koltuklar ve yeni gösterge paneli dikkat çekiyor. Simetrik sürekli dört çeker (AWD) teknolojisine sahip araç, Subaru’nun 2 litrelik yeni boxer dizel motoru ile 148 HP güce sahip.Subaru, arazi aracı ve stationwagon özelliklerini harmanladığı Forester modelinin makyajlanan versiyonu ile Türkiye pazarındaki yerini aldı. Başlangıç fiyatı 130 bin lira olarak belirlenen araç yeni LED farlara, yeni ön tampona, LED’li 3 boyutlu arka stop lambalarına ve yeni jantlara kavuşmuş.

Subaru 1954 yılında Japonya da Kenji Kita tarafından kurulan bir otomobil firmasıdır. Kalitesi, şıklığı ve özellikleriyle her zaman beğenilen Subaru 2016 da Forester modeli ile ön plana çıkıyor. Toyotayla kardeş firma olarak gösterilen Subaru ‘nun Forester modeli 2016 yılının gözdelerinden olacak gibi görünüyor. Ayrıca Subaru Forester’ ın özelliklerine bakılacak olursa fiyatı da oldukça cazip.

2016 Subaru Forester Fiyatı ve Özellikleri

2016 Subaru Forester Fiyatı ve Özellikleri

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar