• 4 ay önce
  • 0 Yorum
  • 249 Görüntülenme

2017 en iyi erkek giyim trendleri

2017 en iyi erkek giyim trendleri

2017 En iyi erkek giyim trendleri

Yazın en iyi erkek trendlerini okumaya hazır mısınız? 1980’lerin favorisi kesimi takımlar bu yaz geri dönüyor. Hatları belli etmeyen kesimler ve hatta oversize’a dönük kesimleri taş tonları ile birlikte sık sık göreceğiz.

Birkaç sezondur etkisi altında olduğumuz mobil hayat sayesinde bu trendleri ofisten şık bir akşam yemeğine hatta orada da hafta sonu aileniz ve arkadaşlarınızla beraber özel zamanlara uyarlayabilirsiniz.

Oversize takımlar
1980’lerin favorisi kesimdeki takımlar bu yaz geri dönüyor. Birkaç yıldır dar kesimin emirleri altına giren takımlar tamamen normal paçalara, hatları belli etmeyen kesimlere ve hatta oversize’a döndü. Şikayetçi erkeklere müjde!

2017 En iyi erkek giyim trendleri

Taş devri
Evet yanlış duymadınız, tam anlamıyla o zamandayız. 2017 yazının en favori rengi taş tonları. Sosyal hayatınızda oturmuş bir erkek stili için tercih edeceğiniz bu renkler iş dünyasında da yazın hafifliğini üzerinizde taşımanıza sebep olacak.

Pastelsiz olmaz
Sadece soğuk-sıcak arasında giden taş tonları değil tabii ki. Bu sezon pastel renkleri de hissiyatımızı romantik hale getirmek için buradalar. Canlı takımların ne kadar moda olduğundan bahsetmiştik.

Pijama gömlek
Klasik kesimli gömlekler her zaman başımızın tacı. Ancak artık iş toplantılarının insan ilişkileriyle yürüdüğü bir zamanda, görüşmelere bir sıfır önde başlamak için vazgeçilmez bir seçenek olarak karşımıza pijama kesimli gömlekler çıkıyor.

2017 En iyi erkek giyim trendleri

2017 En iyi erkek giyim trendleri

Sezonun en iyi trendi baskılar. Özellikle kalın çizgiler klasik kesimli spor ceketler dostlarla yapılacak bir toplantının kurtarıcısı olacaklar.

Kare pantolon
Sünger Bob çocuğunuzun en sevdiği çizgi film olabilir. Eğer hem ona bir sürpriz yapmak hem de seçici çizginizi göstermek istiyorsanız büyük kare desenli pantolonlar bu iki işi birden başarıyla yerine getirmenize sebep olacak.

Teknik ayrıntılar
Ceketler, iş çantaları, küçük hayata kurtarıcı el çantaları… Bunların hepsi bu yaz çok fonksiyonel olarak karşımıza çıkıyor. Artık bir telefon, bir cüzdan değil erkeklerin tek aksesuarı.
Bu yüzden kolay bir şekilde her şeyi taşıyabileceğiniz fermuarlı cepleriniz, teknik ayrıntılı çantalarınız olsun.

Kamuflaj her zaman
Bu yazın en spor erkek trendi yine kamuflaj. Gri-haki tonlarında, ya da kahverengiler içinde biraz nefes almak için bu trendin sweatshirt’lere, tişörtlere sarılın.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar