• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 829 Görüntülenme

Açıköğretim Fakültesi kayıt tarihleri 2015-2016

2015-2016 eğitim yılı için AÖF kayıtları başladı. Açıköğretim Fakültesine kayıt yaptırmayı düşünenlerin ellerini çabuk tutmaları gerekiyor çünkü kayıtlar 8 Eylül tarihinde sona erecek.

Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı internet başvuru ve kayıt tarihleri 31 Ağustos ile 8 Eylül tarihleri arasında yapılacak.

Kayıt yaptırmak isteyen adayların internetten başvuru yapabilecekleri adres: http://kayit.anadolu.edu.tr

İlk kez AÖF kaydı yapacak adaylar için hemen belirtmek gerekir ki internetten başvuru yapmayan adaylar kayıt yaptıramamaktadır. Bu süre içerisinde 5 Eylül Cumartesi günü de AÖF büroları kayıt işlemi için açık olacak ve kayıt yapılacaktır.

Adaylar, 31 Ağustos – 07 Eylül 2015 tarihleri arasında illerde bulunan Açıköğretim Fakültesi bürolarına bizzat başvurarak kayıtlarını gerçekleştireceklerdir. Bu tarihler arasında mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar 08 Eylül 2015 tarihlerinde bizzat veya yakınları aracılığıyla kayıt yaptırabilirler. 08 Eylül 2015 tarihinden sonra mazeret beyan ederek kayıt yaptırmak isteyenlerin başvuruları kabul edilmeyecek ve kayıtları kesinlikle yapılmayacaktır.

AÖF kayıt başvuruları http://kayit.anadolu.edu.tr bağlantısından gerçekleştiriliyor ancak internet üzerinden kayıt yaptıktan sonra kayıt kılavuzunda açıklanan tüm belgeleri, kayıt süresi içerisinde mutlaka AÖF bürosuna teslim etmeniz, Öğrenci Bilgi Formu’nu onaylatarak geri almanız gerekiyor.

AÖF KAYITLARI İÇİN GEREKLİ BELGELER

1. İnternet Başvuru Belgesi

2. Fotoğraflı – İmzalı Form

3. Öğrenci Bilgi Formu

4. Öğrenim Belgesi

5. Fotoğraf

6-Askerlik Durum Belgesi

 

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar