• 1 sene önce
  • 0 Yorum
  • 739 Görüntülenme

Akıllı çocuk telefonu fiyatı ve özellikleri

Akıllı çocuk telefonu fiyatı ve özellikleri

Akıllı çocuk telefonu fiyatı, özellikleri

Çocuğunuzu an be an takip edip ondan haber almanızı sağlayan akıllı telefon Wiky Watch, New York’ da bulunan bir teknoloji firması tarafından geliştirildi.
Çocuğunun daha cep telefonu kullanamayacak kadar küçük olduğunu düşünen anne babalar için geliştirilen telefon ve uygulaması sayesinde anne babalar çocuklarını her an takip edebiliyor, kimlerin onlarla telefon üzerinden iletişim kurabileceğini belirleyebiliyor ve çocuk belirlenen alanın dışına çıktığında bir mesajla uyarılıyor. Tüm bunların yanı sıra telefonda yer alan etkinlik ölçen sensörler sayesinde çocuğun gün içinde ne kadar yürüdüğü ve kaç adım attığı ölçülerek ebeveynlere rapor halinde bildiriliyor. 2G teknolojisi ve 2G uyumlu SIM kart kullanan akıllı telefonun rehberine anne babaların belirlediği en fazla on kişi kaydedilebiliyor. En önemlisi de çocuklar belirlenen kişilerin dışındaki kişilerle görüşme yapamıyor.

Akıllı çocuk telefonu fiyatı ve özellikleri

Telefonda yer alan bas konuş özelliği sayesinde çocuklar tuşa basılı tutarak diledikleri kişiye ses kaydı gönderebiliyor. Akıllı çocuk telefonu fiyatı sadece  499 TL. satış fiyatıyla piyasaya sunuldu.
Acil durumlarda çocuklar SOS tuşuna basarak ebeveynlerine ve daha önceden belirlenen kişilere konumlarını bildirebiliyor ve sesli mesaj gönderebiliyor. Mavi, pembe, yeşil ve gümüş renk seçenekleri bulunan saat 499 TL’ye satılıyor. Akıllı çocuk telefonu ile gözünüz arkada kalmasın. Wiky Watch akıllı çocuk telefonuyla huzur içinde ondan haber alabileceksiniz. Ürünü incelemek ve detaylı bilgi almak için tıklayınız >>> www.wikywatch.com

Akıllı çocuk telefonu fiyatı ve özellikleri

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar