• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 842 Görüntülenme

Astral seyahat nedir nasıl yapılır

Astral seyahat nedir

Astral seyahat nedir nasıl yapılır nasıl dönülür

Astral Seyahat Nedir?

Son zamanlarda hepimiz az çok astral seyahati duymuşuzdur. Peki, nedir bu herkesin konuştu astral seyahat?  Astral seyahat ruhumuzun bedenimizden ayrılarak beşinci boyuta geçmesidir. Yani şuanda yaşadığımız boyuttan daha farklı bir boyuta. Astral seyahat sırasında bilinç tamamen açık kalmaktadır. Aynı zamanda parapsikolojide astral seyahate ‘’ beden dışı deneyim’’de denmektedir. Astral seyahat sırasında kişi yatıyor olmasına rağmen kendi bedeninin dolaştığını görür ve bu beden ile saniyeler içerisinde kıtalar arası yolculuk yapabilir. Bu konu üzerine birçok araştırma yapılmıştır. Aynı zamanda LSD gibi maddelerin de astral seyahat etkisi yarattığı söylenmektedir.

Astral Seyahat nedir Nasıl Yapılır?

Yapmanız gereken ilk şey yatağınıza veya rahat bir zemine yatmanız olacaktır. Kafanızı boşaltıp sade renkteki bir yere( bu yer duvar veya tavan olabilir ) bakmanız ve odaklanmanız gerekiyor. Baktığınız noktaya odaklanmanız ve gözlerinizi bir süre sonra kapatmanız gerekiyor. Üzerinize hafif bir ağırlık çöktüğünü fark edeceksiniz. Daha sonrasında yarattığınız sessiz ve sakin ortamda uzanırken astral seyahatinizi nereye yapacağınıza karar vermeniz gerekir. Burada ruhunuzun nereyi ziyaret etmesi gerektiğini kesin olarak belirlemeniz gerekir. Bunun ardından gözlerinizi tekrar kapatmalı ve karanlığa odaklanmalısınız. Kendinizi strese sokmamalı ve korkmamalısınız. Ruhunuzun çekildiğini hissetmelisiniz. Bu aşamada bu çok önemlidir. Fakat korkar ve panik olursanız seyahati gerçekleştiremezsiniz. Bundan dolayı son derece sakin kalmaya dikkat etmeniz gerekir. Astral seyahat için çok sabırlı olmanız gerekir. İlk denemede bunu başaramayabilirsiniz. Astral seyahati gerçekleştirmek adına ciddi bir konsantrasyona ihtiyacınız vardır. İlk denemenizde başarısız olsanız dahi kendinizi alıştırarak belli bir süre içerisinde seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Astral Seyahat Tehlikeli Midir?

Astral seyahatin tehlikeli olduğunu iddia eden bireyler vardır. Astaral seyahat son derece güvenlidir ve hiçbir riski yoktur. Fakat seyahati gerçekleştirirken sizlerde fark edeceksiniz ki vücut sisteminde seyahat sırasında bazı değişiklikler meydana gelir. Bunlarda kalp atışlarının hızlanmaları ve kulak çınlamaları gibi olacaktır. Bundan dolayı kalp hastaları, tansiyon hastaları için astral seyahat çok uygun değildir. Fakat bunun dışında seyahatin hiçbir riski yoktur ve gayet güvenilir bir şekilde gerçekleştirilebilir.

 

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar