• 7 ay önce
  • 0 Yorum
  • 355 Görüntülenme

Baharda balkon keyfi için öneriler

Baharda balkon keyfi için öneriler

Baharda balkon keyfi için öneriler

Mayıs ayıyla beraber baharın enerjisini iyice hissetmeye başladık. Artık bahçelere,balkonlara,teraslara çıkıp keyif yapmanın vakti geldi. Balkon keyi için sizlere minik bir sunum hazırladık. Ufak ipuçlarıyla masamızı süsledik.

Baharda balkon keyfi için önerilerMinik bir balkonu nasıl sevimli hale getirebiliriz? Sorusuna cevap arayarak düzenlememizi yaptık. Öncelikle tik kare şeklinde bir masayı balkonumuza yerleştirdik. Ufak bir ortamda hem rahat hem de dekoratif olabileceğini düşündüğümüz koltukları da masamızın yanına koyduk.

Baharda balkon keyfi için öneriler

Renkli,cıvıl cıvıl, bahar temalı yastıklar bizlere bu minik mekanda eşlik ediyor.

Baharın güzellikleri olan çiçeklerimizi masamızın baş köşesine yerleştirdik.

Hasır suplalar, beyaz çay takımı ile uyum içerisinde.Dış mekanda çatal-bıçak servisi için kağıt içerisinde sunumlar gerçekleştirdik.Kenarı oyalı keten peçeteliklerle de sunumumuzu tamamladık.

Çay takımını sade seçip aksesuar seçiminde daha renkli detaylara gittik. Masada turuncu mumluklar kullandık. Bunu turunculu çiçek desenli demlik ile tamamladık.

Aksesuar seçiminde dış mekana uyumlu olabilecek objeler kullanmayı tercih etmenizi öneririm.

Tüm renklerin,tonlamaların birbiriyle uyum içerisİnde olmasına dikkat edin. Böylece ortamınız küçük de olsa ahengi yakalamayı başarırsınız.

Masanıza koyacağınız tek bir kelebek bile içinizi açacaktır.

Baharda balkon keyfi için öneriler

Baharda balkon keyfi için öneriler

Sunumda kullanacağınız servisleri hasır bir sepette toplarsanız daha düzenli olursunuz.

Ahşap bir tepside kahve sunumunuzu balkonunuzda rahatlıkla yapabilirsiniz. Hem dekoratif hem de sevimli bir görüntüyü yakalamış olursunuz.

Minik bir balkonda ortamı basmayacak, size bunaltmayacak çiçek ve obje seçimi çok önemlidir. Sizler için ilham vereceğini düşündüğümüz bu minik balkonumuzda hepinize iyi keyifler dileriz.

 

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar