• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 4622 Görüntülenme

Beyaz Gömlek Kombinleri Erkek

Kadınlar kadar erkeklerinde bakımlı ve hoş görünmesi günümüzde tamamen bir gereklilik halini almıştır. Doğru zamanda doğru giyinmek kadar detaylara dikkat etmekte çok önemlidir.

Beyaz gömlek bir erkek için her zaman can kurtarıcı rolü üstlenir. Şık bir kokteylde, iş görüşmelerinde, ofisteki ilk gününüzde, arkadaşlarla gideceğiniz gece klüplerinde tercihiniz önce beyaz gömlek olmalıdır. Hem kombini kolaydır hem de stil sahibi görünmenize yardımcıdır.

Koyu renk takım elbiselerin içinde sizi iddialı ve şık gösterdiği gibi spor kıyafetlerin üzerinde çekici görünmenizi sağlar.

En kolay kombin yapılacak gömlektir beyaz gömlek. Ancak yinede dikkat etmeniz gereken noktalar yok değil. Mesela gömleğiniz her zaman temiz ve ütülü olmalıdır. Tarzınıza uygun gömlek seçimi de önemlidir. Mesela dikiş, düğme ya da manşet bölgesi modern gömlekler sizin tarzınız değilse o zaman slim-fit bir gömlek tercih etmeniz gerekebilir.

Bu gibi durumlarda ya modern desenli yada düz renk kravat seçimi yapmanız gömleğin öne çıkmasını sağlar. Çevrenizdeki gözleri üzerinize de çeker.

Kanvas ya da kot pantolonlarınızla kombinleyeceğiniz beyaz gömleğinizde kravat kullanmamanızı öneririz böylece daha rahat ve modern bir görüntüyü yakalarsınız.

Düğme iliklerinde, biyelerde, manşetlerdeki renk geçişleriyle etkileyiciliğini daha da kanıtlayan bu beyaz gömleklerle yapacağınız kombinleri, gece bir davete katılırken, yemeğe giderken ya da özel toplantılarda tercih edebilirsiniz

beyaz-gomlek-1 beyaz-gomlek-2 beyaz-gomlek-3 beyaz-gomlek-4

 

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar