• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 856 Görüntülenme

Bu iPad kılıfı su geçirmiyor

DicaPac WPi20 iPad kılıfı, Su geçirmeyen tasarımı ile iPad’i su altında bile kullanabilmenizi sağlar. Su geçirmez DicaPac’in yeni iPad aksesuarı, yazın sıcaktan bunalan kendini denize veya havuza atmak isteyene  eşsiz bir deneyim sunuyor. Bütünüyle su geçirmez DicaPac WPi20 iPad kılıfı, bu özel tasarımı sayesinde iPad’inizi su altında bile kolayca kullanabilmenizi sağlıyor. Artık plajların keyfini çıkarırken iPad’inizden ayrılmak zorunda kalmayacaksınız.

Özel vinil malzemesi sayesinde de oldukça dayanıklı olan DicaPac ürünlerine akıllı telefon ve tabletleri yerleştirmek çok kolay. Kilit mekanizması kapandığı andan itibaren cihazınız suya karşı tümüyle dayanıklı bir hale geliyor. Ayrıca DICAPac ürünleri, tasarımı sayesinde cihazların tümüyle fonksiyonel olmasını sağlamaktadır. Dokunmatik ekran fonksiyonları kılıf içerisindeyken de sorunsuz kullanılabilirken fotoğraf çekmek ve müzik dinlemek de mümkün kılıyorç Böylece DicaPac sayesinde yazın eğlenmenin yepyeni yollarını keşfedebileceksiniz.

iPhone, Samsung ve BlackBerry modelleri ile birlikte kullanılabilen su geçirmez akıllı telefon kılıflarına sahip olan DicaPac’in iPad için sunduğu WPi20 ise tabletinizi su geçirmez kılan nadir ürünlerden biridir. Üstelik bu ürün iPad, iPad 2 ve iPad 3 de dahil olmak üzere diğer tüm iPad modelleriyle uyumludur.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar