• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 520 Görüntülenme

Dünyanın En Tehlikeli Yazı Uygulaması

Dünyanın En Tehlikeli Yazı Uygulaması

Dünyanın En Tehlikeli Yazı Uygulaması

Yazar tıkanması, hayatını yazı yazarak kazanan kişilerin sık sık içine düştüğü bir durumdur. Yazının bir yerine geldiğinizde, devamında ne yazacağınızı bilmeden öylece kalakalırsınız ve kendinizi saatlerce boş sayfaya bakarken bulursunuz. İşin uzmanları bunu aşmanın en iyi yolunun sanki karşınızda biri varmış da sohbet ediyormuşsunuz gibi, ne olduğuna bakmadan ve yazdıklarınızı düzeltmeye takılmadan yazmaya devam etmek olduğunu söylüyor. Kendini bu şekilde zorlamak isteyenler için de “dünyanın en sadistik yazı uygulaması” adı verilen bir uygulama hazırlamışlar. Özellikle yazdıklarınızı göremediğiniz hardcore modu gerçekten insanın zihnini açan ve sizi düşüncelerinizle baş başa bırakan türden bir yaklaşım olmuş. Tarayıcınızı açıp, themostdangerouswritingapp. com adresine giriyorsunuz.

Dünyanın En Tehlikeli Yazı Uygulaması

Dünyanın En Tehlikeli Yazı UygulamasıKullanmak için internet tarayıcınızı açıyorsunuz, themostdangerouswritingapp. com adresine giriyorsunuz. Kendinize 5 dakika ile 1 saat arasında bir yazma süresi belirliyorsunuz ve yazmaya başlıyorsunuz. Yazı yazma konusunda kendinizi limitlerinize kadar zorlamak istiyorsanız, The Most Dangerous Writing App’ı deneyebilirsiniz.
Eğer belirlediğiniz süre içinde herhangi bir zaman diliminde 5 saniyeliğine yazmaya ara verirseniz, uygulama sizi affetmiyor ve o ana kadar yazdığınız her şeyi siliyor. Özellikle de yazdıklarınızı göremediğiniz hardcore modu gerçekten insanın zihnini açan ve sizi düşüncelerinizle baş başa bırakan türden bir yaklaşım olmuş. Bu yazı uygulamasıyla tanışın..Mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.Bu uygulama, aslında çok basit ve sade bir yapıda. Onu ilginç kılan özelliğiyse, yazma eylemine ara verildiğinde ilgili yazıların silinip yok olmasıdır. Yani bu yazı aracını bir bakıma “yazmaya başlayan kişiyi sürekli olarak yazmaya zorlayan bir uygulama” olarak da tanımlamak da mümkün.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar