• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 855 Görüntülenme

En çok yapılan moda hataları

Son çıkan trendleri yanlış algılamak hata yapmanıza neden olabilir. Eğer komik görünmek istemiyorsanız işte size en çok yapılan hatalar..

Eskiye vurgu yapan parçalar yani Vintage çok moda. Ancak bunu günümüze uydurmamız çok önemlidir. Annelerimiz ve hatta anneannelerimizin dolaplarını karıştırarak eski parçalardan faydalanmak sizi hem şık hem de farklı kılar ama tüm üzerinizdekilerin o dönemlerden kalmışsınız gibi olmaması için özellikle dikkat etmeniz gerekir.
Üstünüze olmayan kıyafetler..Her dönem dar ve bol kıyafetler moda olmaktadır. Önemli olan üzerinizde bir büyüğünüzün gömleği veya küçük kardeşinizin pantolonu gibi durmamasına dikkat etmelisiniz.

Emitasyon, apay taşlardan yapılan kıyafetleroldukça revaçta. Bunlara verecek paranız yoksa, taklitleri ile idare ederim diyorsanız özellikle dikkatli olmalısınız. Çünkü kötü taklitler çok güzel giyinmiş olsanız bile üzerinizde sırıtabilir.

Kıyafetlerinizi tamamlayan en önemli parçalardan biri kesinlikle takılardır. Ama takı işini abartıp üzerinizde bir takı dükkanından fırlamış gibi durmamalarına özen göstermelisiniz.

Seksenlerin modası geri döndü. Daha önce siyah, kahverengi, gri ve beyazı çıkan taytların şimdi istediğiniz her rengini bulmak mümkün. Ancak yaptığınız kombinasyonlara çok dikkat edin. Özellikle renkli bir tayt seçimi yaptıysanız üzerinizde onlarca renk olmamasına dikkat edin.

Herkesin dolabında iş için ayırdığımız renkli parçalar var. Fakat her renkli parça iş yerine uygun değildir. Bu kıyafetlerin ayrımını dikkatli yapın.

Bir dönem sanki sonsuzluğa uzanırmışçasına uzun olan sivri burun ayakkabılar çok modaydı. Modacılar ipin ucunu kaçırdıklarını fark ettiklerinde uzunluklarını daha makul oranlara çektiler. Eğer o günlerden bir ayakkabınız varsa, giymemeye özen gösterin. Çünkü gerçekten kötü durduklarını bilmenizi isteriz.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar