• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 828 Görüntülenme

En İyi Instagram Uygulamaları

Kısa bir süre içerisinde en popüler uygulamalar arasına giren fotoğraf uygulaması Instagram 150 milyonun üzerinde bir kullanıcı kitlesine sahip. Siz de bu kullanıcılardan biriyseniz bu uygulamalar sayesinde Instagram’daki takipçi ve beğeni sayınızı arttırabilirsiniz.

Squaready

Bu uygulama ile fotoğraflarınızın kenarlarını kırpabilir, istediğiniz forma dönüştürebilirsiniz. Düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları direkt Instagram’da paylaşabilirsiniz.

Pic Stitch

İkili üçlü kolaj fotoğraflardan yapmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. İstediğiniz fotoğrafları bu uygulamanın içerdiği sayısız kolaj kombinasyonuyla bir araya getirebilirsiniz.

Phonto

Fotoğrafın üzerine yazı yazmak için güzel bir uygulama. Çeşitli fontlarda ve boyutlarda yazı yazabilirsiniz. Dilerseniz düz bir renk seçip onun üzerinde çalışabilirsiniz.

PicLab

Bu uygulama ile fotoğraflarınıza hem çeşitli filtreler hem de yazı ekleyebilirsiniz. Fotoğraf üzerinde ışık, renk ve kontrast ayarları yapabilirsiniz.

Pixlr-o-matic

Bu uygulama neredeyse her biri filtre niteliğinde olan çeşitli çerçeve seçeneklerine sahip.

Adobe Photoshop Express

Photoshop’un fotoğraflarda ne gibi etkileri olduğundan bahsetmeye gerek yoktur sanırım. Akıllı telefonlar için üretilmiş olan bu versiyon oldukça işinize yarayacaktır.

Snapseed

Çeşitli ve basit düzenleme seçenekleriyle dikkat çeken bu uygulama ile aynı zamanda fotoğrafta yalnızca istediğiniz bir noktada ışık ayarlaması yapabiliyorsunuz.

Split Lens

Bu uygulama sayesinde aynı fotoğrafta birden çok yerde poz verebileceksiniz.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar