• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 878 Görüntülenme

Esnek Ekranlı Samsung!

Birkaç yıldır gündemde olan esnek ekranlı telefonlar ilk olarak Samsung ve LG tarafından piyasaya sürülecek. Samsung\’un uzun süredir esnek ekran teknolojisi üzerinde çalışma yürüttüğü biliniyor. Samsung\’un yetkilileri Galaxy Note 3 ve Galaxy Gear\’ın tanıtıldığı Güney Kore lansmanında esnek ekranlı telefon ile ilgili ipuçları verdiler. Kore medyasında yer alan haberlere göre Samsung esnek ekranlı telefonu bu hafta içerisinde duyuracak. LG ve Samsung\’un ilk esnek ekranlı telefonu duyurmak için büyük bir rekabet içinde olduğu biliniyor. Bir başka söylenti de iki firmanın da esnek ekranlı telefonları ekim ayında duyuracağı şeklinde.

Samsung tarafından üretilecek olan ilk esnek ekranlı telefondan Galaxy Round kod adı ile bahsediliyor. Galaxy Round, Galaxy Note 3\’ün esnek ekranlı bir türevi olacağı söyleniyor. Bunun dışında özellikleri Galaxy Note 3 ile aynı olacak olan Galaxy Round\’un ekranı cam yerine plastikten üretilecek ve daha dayanıklı olacak. Cihazın 5.5 inç ekrana sahip olacağı bildirildi.

Esnek ekranlı telefonun Galaxy F serisi içinde konumlanması da olasılıklar arasında. Samsung daha önce yayınladığı bir raporda özel telefonları Galaxy F serisi altında tanıtacağını bildirmişti.

Samsung\’un sınırlı sayıda üretilecek olan esnek ekranlı telefonunun beklenen şekilde olup olmayacağı merak ediliyor..

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar