• 1 sene önce
  • 0 Yorum
  • 725 Görüntülenme

Ev dekorasyonunda küçük dokunuşlar

Ev dekorasyonunda küçük dokunuşlar

Ev dekorasyonunda küçük dokunuşlar

Evin karşılama alanı olan antreler, ilk izlenim açısından büyük önem taşıyor. Eve girilir girilmez pozitif enerjiyi yayacak şık bir dekorasyon ile evin genel dekoru hakkında da fikir oluşturabilirsiniz. Antreler genellikle karanlık bir alana sahip olduğu için açık renkleri kullanmakta fayda var. Uygun aydınlatmalar ile de bu sorunu kolaylıkla çözebilirsiniz. Antreniz dar bir bölümse aynalar ile ferahlık ve büyüklük hissini verebilmek pratik çözümler arasında. Misafirlerinize hoş bir karşılama için de geçmişten bir parça olan çerçevelenmiş aile fotoğraflarınızı sunabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda küçük dokunuşlar

Evlerin en önemli yapı elemanı olan kapı, günümüz dekorasyonun da bir parçası olmaya başladı. Eskimiş kapıları yenileyerek veya farklı bir görünüm için küçük dokunuşlar yaparak, kapılarınıza yeniden hayat verebilirsiniz. Odanın dekorasyonuna göre klasik, modern ya da Retro bir tarz ile seçtiğiniz duvar kâğıtları ya da yapışkanlı folyoları kullanarak oldukça düşük bir maliyetle kapıların görünümünü değiştirebilirsiniz.
Boya ve şablon uygulaması ile de eşsiz kapı tasarımları elde etmek mümkün. Kapıların tamamı kadar, bir bölümü ya da parça parça kestirilen aynalarla harika kapılara sahip olabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda küçük dokunuşlarDaha şık bir ev için küçük dokunuşlar….

Eskimiş bavulları değerlendirmenin en keyifli ve en eğlenceli yolu duvarlarda raf olarak kullanılması bu senenin trendleri arasında. Hem raf ihtiyacınızı karşılayacak hem de evinize vintage bir hava katacak olan bu moda oldukça dikkat çekiyor. Evin boş kalan duvarları göz dolduran dekoratif aksesuar olarak kullanılan bavullar ile şık bir görünüm elde etmek bir o kadar da kolay. Yapılması basit olan bu raflar ile yoğun talep içerisinde olan Bohem tarzı da eve yansıyacak. Bu rafları özellikle taş duvarlar üzerinde kullandığınızda uygun aksesuarlar ile de bir bütünlük sağlayabilirsiniz

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar