• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1474 Görüntülenme

Evinizi geniş göstermenin yolları

Evinizin olduğundan daha geniş görünmesini ister misiniz? Öyleyse bu önerilere bir göz atın. Bu öneriler sayesinde eviniz hem daha geniş görünecek hem de size konfor sağlayacak.

Katlanabilen ya da kaldırılabilen yatak

Evin en çok yer kaplayan eşyaları yataklardır. Küçük evleri büyük göstermek için uygulanacak ilk dekorasyon önerisi katlanabilir veya ortadan kaldırılabilir yataklardır.

Duvarlara veda deyin

Odanızda duvar yerine odayı bölen eşyalar kullanırsanız odanızda daha çok yararlanırsınız. Dinlenme koltuğu, bir bitki veya ahşap bir eşya alternatif olabilir.

Daha çok ışık

Evi geniş göstermek için en önemli unsur ışıktır. Bu nedenle neredeyse hiçbir perdeyi kapalı tutmayın. Perde yerine stor kullanmak evinizi daha geniş gösterir.

Çatı arasında uyumak iyi bir çözüm

Eğer eviniz küçükse çatı araları yatak odaları için çok iyi bir alternatif. Böylece yaşam alanı ve yatak odası kolaylıkla birbirinden ayrılır.

Açık gardırop kullanın

Büyük gardıroplar çok yer kaplar. Bu nedenler kıyafetleriniz için rafları ya da açık askılıkları kullanabilirsiniz. Böylece odanız daha geniş görünür.

Raf kullanın

Çatal-kaşık veya vazolarınız için kapalı dolaplar yerine raf kullanın.

Mobilya malzemeleri ve renkler konusunda sade olun

Küçük evleri daha geniş göstermek için renk seçimlerinde dengeli olmalısınız. Küçük evler için en iyi alternatif açık renklerdir.

Alçak mobilya kullanın

Bir asma katınız da varsa tavan yüksekliğiniz iyice azalmıştır. Bu nedenle yüksek olmayan mobilyalar evinizi daha geniş gösterir.

Merdiven altlarını mutlaka kullanın

Merdiven altlarını dolap, depo ve hatta yatak alanı olarak kullanabilirsiniz.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar