• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1062 Görüntülenme

Evliliğe zarar veren davranışlar

Kadınlar ilişkilerine zarar vereceğini düşünmeden ya da bilmeden yanlış davranışlar sergileyebiliyor. İlişkilerini güçlendireceklerini düşünüp evliliklerine zarar verebiliyorlar. Siz de onlardan biri misiniz? Öyleyse temel ilişki hatalarını ve webokur.net önerilerini dikkatle okumanızda fayda var.

Kendinize bakın! Çoğu kadın erkeklerin rahat olan kadınları tercih ettiğini düşünüyor. Ancak bu yanlış! Çünkü bu durum dış görünüş için geçerli değil. Evliliğinizin ilerleyen yıllarında kendinizi eşinizin yanında rahat hissedebilirsiniz. Bu çok doğal ancak üstünüze başınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü erkekler en ufak değişiklikleri farkedebilirler.

O ne yaparsa yapsın içinize atmaya devam ederseniz ilişkiniz yıpranır. Eşiniz sizi kızdırdığında ya da incittiğinde bu durumu o an eşinize açıklayın. Çünkü açıklamazsanız bunu yapmaya devam eder. Aynı zamanda fikirlerinizi ona anlatırsanız kendinize güveninizi de gösterirsiniz.

Sağlıklı ilişkilerin temel taşlarından biri dürüstlüktür. Arada beyaz yalanlar söylemek gerekebilir.  Eğer gerçekler ilişkinize güvensizlik duygusunu bulaştıracaksa beyaz yalanlar söyleyebilirsiniz. Elbette büyük yalanlar değil!

Çoğu kadın ilişkiyi her şeyden üstün görür. Sürekli biz vurgusu yaparlar. Bu durum kadınların sık düştüğü bir hatadır. Tek başınıza bir şeyler yapın. Kendiniz için dışarı çıkıp zaman harcayın. Unutmayın ki en sağlıklı ve mutlu çiftler birbirlerinden ayrı özgür vakit geçirenlerdir.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar