• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 677 Görüntülenme

Faturalarınızı SMS ile Ödeyin!

Türk Telekom kullanıcıları artık faturalarını SMS ile ödeyebilecekler. Türk Telekom\’un Mobilexpress ile yaptığı işbirliğiyle SMS ile fatura dönemini başlattı. Türk Telekom kullanıcıları artık sabit telefon faturalarını cep telefonlarından SMS göndererek ödeyebilecekler.

Bunu yapabilmek için öncelikle kullanıcının Mobilexpress\’e üye olması gerekiyor. Kişisel bilgilerini ve ödeme bilgilerini Mobilexpress hesabına ekleyerek üye olan kullanıcının daha sonra cep telefonundan “TT boşluk 10 haneli sabit telefon numarası”nı yazarak 3570\’e SMS göndermesi yeterli olacak. Mobilexpress şifresi sayesinde birkaç saniye içerisinde fatura ödeme işlemi tamamlanmış olacak. Ayrıca kullanıcıların hangi teleofn öperatörünü kullandıkları, hangi kredi kartıyla ödeme yaptıkları veya cep telefonlarının akıllı telefon olup olmaması farketmeyecek. Bütün kullanıcılar işlem yapabilme kolaylığını yaşayacak. Aynı zamanda kredi kartı bazlı olarak çalışan sistemi kullananlara ekstra bir ücret uygulanmayacak.

Mobilexpress\’e üye olduktan sonra her ay aynı bilgileri paylaşmanız gerekmeyecek. Bir defa bilgilerinizi kaydettikten sonra her ay sadece SMS ile faturalarınızı ödeyebileceksiniz. Mobilexpress\’e http://www.mobilexpress.com.tr adresi üzerinden, Mobilexpress iPhone uygulamasını kullanarak veya Mobilexpress Müşteri Hizmetlerini arayarak üye olabilirsiniz.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar