• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1263 Görüntülenme

Fitbit Force Özellikleri ve Fiyatı

Özellikle spor yapan kullanıcılar için üretilmiş olan Fitbit Force adımlarınızı, kalorilerinizi ve uykunuzu takip edebiliyor. Sizin yediklerinizin kalorilerini hesaplayıp bunları tutmanıza gerek kalmıyor. Çünkü Fitbit bunu sizin için yapıyor. Bileklerinize taktığınız anda bütün kontrol Fitbit\’in oluyor. Bilekliğin bir önceki versiyonunda kronometre, koşu mesafesi, saat gibi belli başlı birkaç özellik bulunuyordu. Fitbit Force yeni özellikleri ile akıllı saatleri andırıyor.

Fitbit Force\’u iPhone, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4 ve Note 2 ile senkronize edebiliyorsunuz.  Bu sayede kaç saat uyuduğunuzu, uyurken kaç kez uyandığınızı öğrenebileceksiniz. Ayrıca vücudunuzun dengesi ile ilgili bilgi alabilecek ve bu verileri arşivleyebileceksiniz. Fitbit Force yalnızca sizi uyandıracak sessiz bir alarm görevi de görüyor.

Fitbit Force bilgileri OLED ekrandan sunuyor. Adımlarınız, harcadığınız kaloriler, uykunuz, sporlarınız.. Bunları hepsi fitbit Force\’un kontrolünde oluyor. rahat tasarlanmış olmaları sayesinde de sürekli takmanızda bir zorluk olmuyor.

Su geçirmez özelliği olan Fitbit\’i banyoda bile çıkarmanıza gerek kalmıyor. Fakat çok fazla ıslanmamasına da dikkat etmekye yarar var. Fitbit Force bulundurduğu ivme ölçer sensörleri ile yürürken veya koşarken harcadığınız kalorileri ve aldığınız yolu hesaplayabiliyor.

Cihazı ilk başlattığımızda cinsiyetiniz, yaşınız, boyunuz, kilonuz gibi bilgiler de okunuyor. Flex ve Zip modelleri bulunuyor. Fakat bu modeller yalnızda iPhone ile senkronize edilebiliyor. Fitibt Force kullandığı Bluetooth 4.0 ile kullanıcı komutu olmaksızın verileri aktarabiliyor. Fitbit Force\’un fiyatı 129 dolar!

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar