2012 Aralık Ayı Burç Yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 28 Kasım 2012 başlatılmıştır.


 1. 2012 Aralık Ayı Burç Yorumları, Aralık 2012 Burç Yorumu

  [​IMG]

  Aralık 2012 Koç Burcu

  Akrabalarınızla iletişim,10 Aralık’a kadar sabrınızı test edecek.Ne kadar az konuşursanız o kadar iyi çünkü kimseyi, olaylara sizin gözünüzden bakmaya ikna edemeyeceksiniz.
  Aynı durum bir komşunuz veya iş arkadaşınızla ilişkiniz için de geçerli olabilir.Farklı bir fikir almak isterseniz bir arkadaşınızla konuşun... Devamı...


  Aralık 2012 Boğa Burcu Yorumu

  Aralık ayının ilk haftasında, etrafa para saçma arzusu güçlüyken kendinizi dizginlemeniz gerekecek. Bu hafta alışveriş yapmayın ve enerjinizi finansal kayıtlarınızı düzenlemeye harcayın.
  Bu ay sosyal aktiviteler pahalı olabilir, o yüzden daha ucuz alternatifleri seçmeye gayret edin..Devamı..


  Aralık 2012 İkizler Burcu Yorumu


  Aralık ayında ise sizin zamanınız olacak.Başkalarını işleri sizin yaptığınız şekilde yapmaları için veya sizin yolunuzdan ilerlemeleri için zorluyor olabilirsiniz. Israrcı olmanız karşı direnişle karşılaşmanıza neden olabilir Şans bu anlamda hep yanınızda olacak. İş hayatınız ve kariyeriniz açısından geçen haftaya kıyaslandığında Sert dönemler geride kalıyor.. Devamı..


  Aralık 2012 Yengeç Burcu Yorumu

  Aşk hayatınız açısından çok özel bir ay geçireceksiniz. Eski aşkınıza yeniden dönmek isteyecek ve ondan seneler sonra haber alacaksınız. çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dikkatli olmanız gereken bir devre başlayacak. Çıkacak sorunlara karşı pratik çözümler bulmakta zorlanırken, iş değişikliği yapmak için uygun bir zamanda değilsiniz. ..Devamı..


  Aralık 2012 Aslan Burcu Yorumu

  Aile büyükleri ile vakit geçirmek, onlara karşı sorumluluklarınızı yerine getirmekten mutluluk duyacaksınız. Aşk, aile ve aile olma kararlarınızı bu ay uygulama şansı bulacaksınız.Ancak dikkatli olun. Aşk hayatınız iletişim kopukluğu nedeni ile biraz yavaşlayabilir..Devamı..


  Aralık 2012 Başak Burcu Yorumu

  Aşk alanında hiç olmadığınız kadar atak, cesur ve korkusuz davranmaya başlayacaksınız. Bu ay aşk yaşamınızı hareketlendirip hızlandıracak. Aşk yaşamınız ciddi bir aile birliği oluşturmaya doğru gidiyor sevgili Başak. Özgüven, benimsemek ve benimsenmek evlilik fikrine kapılarınızı ardına kadar açmanızı sağlayabilir. Bunun yanısıra partnerinizle ilişkiniz de sürtüşmeler başlayabilir. Enerji fazlasını kullanamazsanız öfkeye ve kızgınlıklara dönüşebilir. Devamı..


  Aralık 2012 Terazi Burcu Yorumu


  Aile kurmak üzere başkalarına karşı mücadele vermeye hazır hissedecek ve ilişkinizi korumayı başaracaksınız. Öte yandan aile içinde çıkabilecek tartışmalara, kırgınlıklara karşı dikkatli olmalı, ani öfke patlamalarının ailenizle ilişkilerinizi kopma noktasına getireceğini bilmelisiniz. Enerjinizi evinizde yapılacak değişikliklere yöneltmeli, güvenlik önlemlerinizi göz ardı etmemelisiniz. Devamı..


  Aralık 2012 Akrep Burcu Yorumu

  Bu ay yeni girişimlerde bulunacak, kişisel başarılarınızla dikkatleri üzerinize çekecek, görünüşünüzde şaşırtıcı değişiklikler yapacaksınız. Geleceğinizi etkileyecek yenilikçi kararlar alarak ideallerinizi gerçekleştirecek gücü kendinizde bulacaksınız. Kişisel ve fiziksel değişimler yapmak, düşündüğünüz estetik ameliyatlarınızı bu tarihlere taşımak sizin için uygun olacak. Devamı..

  Aralık 2012 Yay Burcu Yorumu

  Aralık öncesi ve sonrası olarak yaşantınızı iki ayrı bölüme ayıracaksınız. Güneş tutulmaları 1 ay boyunca etkilidir. Aralık ortasına kadar olan zaman dilimini iyi değerlendirin.
  İşlerinizde ve ilişkilerinizde çıkacak iletişim sorunlarını büyütmemeye çalışın Merkür Akrep burcunda geri hareketine devam edecek. Devamı..

  Aralık 2012 Oğlak Burcu Yorumu

  Başkaları için yararlı çalışmalar yaparken, kendiniz içinde gelecek günleri planlayacaksınız. Sizinle aynı idealleri paylaşan insanlarla bir arada olmak onlardan destek almak size güç verecek.
  Çalışmayı aşka tercih ederseniz, bunun sebebi...Devamı..


  Aralık 2012 Kova Burcu Yorumu


  Dinlenmeye ve arınmaya ihtiyacınız var. Gerginliklerinizi içinizde tutmamalı yardım kuruluşları yardım derneklerinin faaliyetlerine katılarak rahatlamalısınız. Aşk sizi heyecanlandıracak. Yalnızsanız..Devamı..

  Aralık 2012 Balık Burcu Yorumu

  Aralık ayını, iş, kariyer, seyahat, aile derken romantizme yakın durmadan ama uzakta olmadan geçireceksiniz. Bu ay önemli kararlar alma ayınız ama Merkür gerileyeceği için eski fikirleri ve ilişkileri tazelemek daha akılcı ve yararlı olacak.
  Arkadaşlıklar,yardım çalışmaları, grup üyelikleri için kararlı, idealist ve cesaretli olacaksınız. Arkadaş gruplarında liderlik yeteneklerinizi gösterip onları motive ederken..Devamı..


  Bütün Burç yorumlarına BURADAN Bakabilirsiniz..