2012 Oğlak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 14 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

 1. Oğlak Burcu 2012 Ağustos Yorumları, 2012 Aylık burç yorumları

  2012 Oğlak Burcu Ağustos ayı Yorumu

  Sevgili oğlaklar bu ay seyahate ya da eğitime dayalı işlerle kendinizi göstereceksiniz. Hiçbir şey yapamasanız bile, sevdiğiniz kişiyle evin dışında olmak, paylaşımlarınızı arttırmak size iyi gelebilir. Yakın çevrenize karşı yardımsever yanlarınız devrede olacak.Dış ortamlarda yada yabancı ortamlarda görüştüğünüz insanlarla duygusal ilişkileriniz sabırsızlık etkileri taşıyabilir. Hızlı bir tempo içerisine girmiş bulunuyorsunuz, bu hızlılık içerisinde çok acele etmemeye çalışın.
  [​IMG]
  Ağustos ayında Merkür, ortaklaşa para konularında kafanızın çözüme yönelik çalışmasına neden olacak. Kredi, borç almak istiyorsanız, harekete geçebilirsiniz. Yine banka hesaplarınızı düzenlemek, kredi geçişi yapmak, vergi konularına çözümler bulmak için rahat bir süreç içerisinde olacaksınız.
  Bu alanlarınızda bazı sorunlar veya hayalkırıklıkları gündeme gelmiş olabilir. Ortaklaşa para konularınızda oldukça şanslı bir gün olabilir.
  Perşembe günü itibari ile artık bu alanlarınızda rahatlamalar yaşayacaksınız, bazı olayların nedenini görecek bazı şeyleri daha iyi anlayacaksınız.

  Ağustosta İş hayatınızda da güzelliklerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle istediğiniz veya beklediğiniz bir para varsa onun konuşmaları gündeminizde olacak.Ev ve aile hayatınızda esnek olamamaktan kaynaklı olarak bazı sorunlar oluşabilir.
  Özel hayatınızda bazı sürtüşmeler veya sorunlar yaşayabilirsiniz.

  Alıntı: astrolojiburc.com