2012 Oğlak Burcu Temmuz ayı yorumları

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 16 Haziran 2012 başlatılmıştır.

 1. Oğlak Burcu Temmuz 2012 Yorumu, aylık burç yorumları

  2012 Oğlak Burcu Temmuz ayı yorumu

  Oğlak burcunda olanlar Temmuz ayına iş, hizmet alanlarınızda gerçekleşecek bir ilerleme ile başlıyor.Beklenmedik olaylarla iş değiştirme, iş başvurusunda bulunma ya da yapılan başvurular sonucunun gelmesi ve bir işe kabulün olması gibi durumlar söz konusu olabilir.
  İş alanlarınızdaki iletişiminizde daha gerçekçi olmaya çalışın. Bu ay masanızdan, sandalyenize, odanızdan projelerinize kadar her şeyin yeri ve durumu değişebilir. Yaratıcılığa dayalı işlerinizde konuşmalarınız ve görüşmeleriniz hızlanabilir.

  İş hayatınızda iletişimde olduğunuz insanlarla yapacağınız görüşme ve konuşmalarınızda gerçekçilikten uzaklaşmayın.
  Bazı yanlış yönlendirilmelere maruz kalabilirsiniz. Eğer kendi işinize sahipseniz, bu aynı yeniay eğitim vermeniz, reklam ve tanıtım kampanyası yapmanız, İnternet sitesi açmanız ya da haberleşme ile ilgili başka bir proje için iki haftalık mükemmel bir dönem sunuyor. Aşk derseniz.. Venüs, Aşkı tekrar hatırlatmaya yardımcı olacak ve Her şeye değecektir..
  Mars'ın para evinizdeki varlığından dolayı, çok daha fazla para harcayacaksınız.

  Yine bu dönemde bütçenize dikkat etmeniz ve beklemediğiniz masraflara karşı hazırlıklı olmanız gerekiyor. Buna rağmen aynı zamanda para kazanma hırsınız da artmış olacak ve beceriniz bu ay çok işe yarayacak! Bu ay yüksek bir tonda sona eriyor.

  sevgili oğlaklar Temmuz ayı size harika bir terfi, yeni pozisyon, kazanç, ödül ya da kutlamanız gereken başka bir kariyer başarısı getirecek. İş değiştirebilir ya da önemli bir duyuru yapabilirsiniz. Televizyon veya gazetede sizinle röportaj yapılabilir.