2012 Ramazan Ayı Mesajları

Konusu 'Bayram ve Kandil Mesajları' forumundadır ve Lavinia tarafından 5 Ağustos 2012 başlatılmıştır.


 1. Ramazan Ayı Güzel Mesajları 2012

  2012 Ramazan Ayı Sözleri

  Gözlerimiz ışık Dolu Kalbimiz iman Dolu Avuçlarımız Dua Dolu Olsun, Ramazan Ayımız Hepimize Mübarek Olsun.

  Ramazan Ayında Bu mübarek Ay Hepimizin üzerinde Bulut Olsun Bereketi üzerimizde Dursun Ramazan Ayınız Mübarek Olsun.

  Mübarek Ramazan Ayı ; sana Vücudunun sihhat ve selameti olan az yemege…. Ruhunun sihhat ve selameti olan günahsiz olmaya….. dininin sihhat ve selameti olan Peygamber Efendimizin güzel ahlakına sahip olmaya vesile olsun….

  Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, dua ise Allah’a (cc) Gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Ramazan ayınızı kutlarım..

  Bütün Müminlerin Dostça Kardeşce Bereketi hem Sofralarında Hemde Kalplerinde Hissedecekleri Bu Ayda Mutlu Bir Ramazan Ayı geçirmeyi Nasip Etsin Yüce Yaradan

  Ellerimiz Semaa’da Dualarımız ALLAH a Bu Mübarek Ramazan Ayında Şükür Edelim ALLAH ımıza, Ramazan Ayınız Mübarek OLsun.

  Ramazan ayı; kalbini O'nun yoluna koymaya. Ellerini O'nun dergahına açmaya. Ruhunu doyurmaya. Kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun.

  Mübarek Ramazan Ayınız Sofranızdan bereketi Kalbinizdeki Güzellikleri Herzaman Yüze Rabbim Daim Etsin Ramazan Ayınız Mübarek Olsun.

  Sıcak Çorbalar Koyulsun Tabaklara, Samimi Sohbet Başlasın Sıcak Yuvalarda Bu Ay RAMAZAN AYI Mübarek Olsun Tüm insanlara…

  Cennet’in bir kapısı var, adına “Reyyan” derler, oradan ancak oruçlular girebilir.

  Ramazan Ay’ında Bütün Müminlerin Dualarını Oruçlarını ALLAH (c.c) Kabul Etsin ALLAH (c.c) Bizi Bütün Kötülüklerden IsLah Etsin..