2012 Yengeç Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Burcu tarafından 12 Temmuz 2012 başlatılmıştır.


 1. 2012 Yengeç Burcu Ağustos yorumu

  Yengeç Burcu 2012 Ağustos Ayı yorumları


  2012 yılının Ağustos ayında Yengeç burcunu neler bekliyor.2012 Yengeç Burcu Ağustos Ayı Yorumları
  Sevgili Yengeçler bu ay yakın çevre, akrabalarınız ya da iletişime dayalı işleriniz daha fazla öne çıkabilir.Yakın çevrenizle yapacağınız planlar sizi mutlu edebilir. Geleceğinize dair planlar yapmadan önce, işlerinizin sağlamlığını kontrol etmelisiniz.

  9 Ağustosta yakın çevrenize ve sevdiklerinize karşı eleştirel ve hızlı yaklaşımlarınız olabilir. Sabırsız yapınızla kazalara veya sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız.


  [​IMG]

  Merkür, para ve sahip olduğunuz değerler alanınızda ilerlemeye başlıyor. Maddi konularda zorlandığınız konular üzerine kafa patlatabilir veya becerilerinizi ortaya koyarak çözüm bulabilirsiniz. Yine paraya dayalı iş anlaşmaları bu dönem ortaya çıkabilir. Bu gerileme esnasında, arkadaş ve sosyal ortam ilişkileriniz, ev ve aile hayatınızda da bazı hayalkırıklıkları ve sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Ama artık hepsi geride kalmaya başlayacak.

  21 Ağustos tarihinden sonra maddi konularda oldukça şanslı etkiler altındasınız. Beklenmedik yerlerden önemli konuşma ve görüşmeler gündeme gelebilir ve siz kendinizi bir kaç ay boyunca iyi hissedebilirsiniz. Özel hayatınızda bazı sürtüşmeler ortaya çıkabilir. İş alanlarınızda patronlarınız veya üstlerinizle olan ilişkilerinizde esnek olmaya özen gösterin.

  alıntıdır..