2012 yengeç burcu haziran ayı yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve webkolik tarafından 13 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik Süper moderatör Yönetici

  yengeç burcu 2012 haziran ayı yorumu

  Yengeç Burcu haziran yorumları 2012

  Çevrenize, özellikle arkadaş çevrenize karşı sorumluluklarınızı tam olarak yerine getiremediğinizi düşünebilirsiniz. İş ve hizmet alanlarınızda tamamlanmanız gereken ayrıntı ve detaylar ay içinde uğraşılarınızı oluşturabilir.

  sevgili yengeçler haziran ayında biraz ilginizi kendinize kaydırmalısınız. Ayrıca iş konularında halletmeniz gerekenlere kafanız takılı olabilir. Kalabalık ortam ve yerlerden alacağınız güzel haberlerle keyfiniz yerinde olacak. Arkadaş çevrenizle iş konularında tartışmalara girmeyin çünkü aynı fikirleri paylaşmayacaksınız.


  12 Haziran tarihinden sonra arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle olan iletişiminiz artacak, sosyalleşme isteği duyacaksınız. İşten elde edilen gelirlerinizi arttırmak için plan ve fikirlerinizi uygulamanın tam zamanı, bu güzel dönemi iyi değerlendirmelisiniz sevgili yengeçler. Aynı zamanda grupsal işlerinizde, yabancılarla olan planlarınızda olumlu ve yaratıcı etkiler altında olacaksınız.

  23 Haziranda ortaklaşa para konularınız devrede olurken, arkadaş ortamlarınızda, sosyal çevre alanlarınızda oldukça şanslı ve iyimser etkilere sahip olacaksınız. Bu ay sonu abartabilir, bol bol gezebilir, bir davetten, diğer organizasyona geçiş yapabilirsiniz.Arkadaşlarınız ve bulunduğunuz sosyal çevrenin yaptığınız işler konusunda sizi desteklediğine şahit olabilirsiniz.

  kaynak: astrolojiburc.com