2013 Sonbahar Kış Moda Renkleri

Konusu 'Neler Moda' forumundadır ve Lavinia tarafından 17 Ekim 2012 başlatılmıştır.

 1. 2013 Sonbahar Kış Modası

  Sonbahar Kış Renkleri 2013

  2012-2013 sonabahar kış sezonunda genel olarak pastel tonlar moda. Bunlara ek olarak kavun, lavanta, şampanya, pastel mavi, gül kurusu gibi soft renkler de bulunuyor.

  Zümrüt yeşili
  Geçtiğimiz sonbahar kış sezonda oldukça moda olan zümrüt yeşilinin biraz daha mat ve turkuaza kaçan tonları ünlü modacıların favorileri arasında.

  Mor
  Parlak mor tonları, özellikle canlı renklerle kombinlenerek, sonbahar kış sezonuna damgasını vuracak.

  Haki
  Military modası bu sezonda oldukça moda. Dolayısı ile haki tonlarına da bu sonbahar kış sezonunda oldukça sık rastlayacağız. Hatta metalik haki tonları en çok tercih edilen renkler arasında.

  Bordo
  Rengini şaraptan alan bordo tonları da bu sonbahar kış sezonunda yıldızı parlayan renklerden. Kırmızılardan, bordolara hatta mürdüm tonlarına kadar geniş bir renk yelpazesi bu sezon bizleri bekliyor.

  Siyah
  Söz konusu moda olduğunda her şey değişebiliyor ama modacılşar siyahtan vazgeçemiyor. Ayrıca bu sonbahar kış sezonunda, siyahı canlı renklerle kullanmak da oldukça moda.

  Turuncu
  Son birkaç sezondur adeta altın çağını yaşayan turuncu, bu sonbahar kış sezonunda da en çok tercih edilecek renkler arasında.

  Hardal rengi
  Neon sarılar, sonbahar kış sezonunda yerlerini biraz daha koyu ve sıcak bir tona, hardal rengine bırakıyor.

  Çikolata tonları
  Sütlü çikolatadan bittere, bu sonbahar kış sezonunda çikolatanın tüm tonları oldukça moda.

  Gece mavisi
  Neon maviler geçtiğimiz ilkbahar yaz sezonun en çok tercih edilen renklerinden biriydi. Sonbahar kış sezonunda ise bu renk yerini gece mavisine bırakıyor. Ünlü modacıların bu sezon için favorisi; gece mavisi ve siyah kombinli tasarımlar!

  Alıntıdır